Hizmetlerimiz

Derviş ali mahallesi uydu servisi

Fatih ilçesindeki yerimiz Derviş ali mahallesi uydu servisi olarak geçmektedir. Buradan yakınlar da olan diğer bütün yerlere anten hizmetlerini yapmak adına teknik servis ekibimizi yönlendirmekteyiz. Aynı zaman da kısa süreli bile olsa çanak antenlerin yerlerini değiştirerek sizleri ikinci bir çanak anten almaktan kurtararak, bir yeni komple set almanıza gerek kalmadan sorun çıkmadan yapmaktayız.

Yapılan işlemler yaklaşım olarak 1 ay boyunca firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Yalnız bu garanti şartlarının hangi yönde olduğu ve hangi yerlerde geçerli olduğuna bakmanız gerekmektedir. Öncelikle komple yeni çanak anten seti almanız durumun da garanti kapsaması içerisin de olacaktır. Yoksa eski çanak antenlerin montajını yaparak maalesef garanti veremiyoruz. Daha detaylı bilgi için Dervişali uyducu ile bizi aradıktan hemen sonra uydu servisi çalışanlarımızdan detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Makaledeki yazı başlıkları

Dervişali uydu servisi

Derviş ali mahallesi uydu servisi ile her daim dürüst bir teknik servis elemanı ile tanışacak ve bununla ilgili olarak ta gözünüz arkada kalmayacak. Bundan emin olabilirsiniz.

Gün geçtikçe teknolojinin üzerine biraz daha katılması çok para vererek birkaç ay önce almış olduğunuz sistemin eski olmasına neden olmaktadır. 15 bin verip televizyon alsanız bile bir ili ay sonra yeni çıkacak olan teknolojinin sizin televizyonunuz da olmaması ne kadar kötü bir durum.

Bizler Derviş ali mahallesi uydu montajı yaparak ve ayrıca ihtiyacınız olduğu konular da sizlere ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Çok acil bir işimizin olmadığı ve yoğunluk zamanına gelmediği sürece telefon desteği ile de uydu alıcıları, çanak antenler ve bilgimiz dahilin de televizyon markaları hakkın da detaylı bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

Derviş ali uydu servisi için kullanılan arama terimleri

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler