Hizmetlerimiz

Turgutreis uydu servisi

Esenler uydu servisi işleri yapan firma olarak Turgutreis uydu servisi ismi ile ve ayrıca ipek uydu servisi olarak da bizleri telefon rehberinize kayıt edebilirsiniz. İstanbul Esenler Turgutreis mahallesin de sizlere en yakın yerdeyiz. Sadece burada değil. Bizlere yakın olan her bir yere de servis bedelini arttırmadan hemen gönderiyoruz. Kısa zaman içerisinde gelen servimiz ile dilerseniz anten ayarlarını yaptırabilir, çanak anten montajını yaptırabilir, televizyon kurulumu ve anten kablonuzun değiştirilmesine yardımcı olabilir.

Randevu alırken lütfen çanak antenin balkonda mı yoksa çatıda mı olduğunu söyleyiniz. Çatıdaysa çatıya nereden çıkış yapıldığını, kilitli ise kilidi bularak randevunuzu tamamlamanızı unutmayın. Teknik servis elemanının eve gelip hiçbir şey yapmadan boş dönmemesi için lütfen bunlara dikkat ediniz. Uydu servisi irtibat telefonlarımızı dilediğiniz gibi arayabileceğini unutmayın.

Makaledeki yazı başlıkları

Turgut reis Mahallesi uydu tamircisi

Bazı problemler de kapının kapalı olması, çatıya çıkmak için ev sahibinin veya çatıda oturan kişinin evde olmaması sorunları olduğu zaman teknik servis elemanımız ücret alabilir. Bu nedenle Turgutreis uydu servisi önceden bu sorunları ortadan kaldırmak için kontrol etmenizi rica ederiz.

Fırtına ve yağmurlar da sinyallerin gitmesi antenin fazla sallanması veya anten ayarlarının bozuk olduğu anlamına gelmektedir. Eğer her yağmur yağdığın da kanallar da sinyal sorunları oluşuyorsa bunun anten sallanması veya sinyal seviyesinin düşük olmasından kaynaklandığını bilmiyorsanız normal havada bütün kanalların olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer normal havada bütün kanallar varsa anten sallanmasından dolayı sinyaller gidiyordur. Ama bir iki tane kanal da sinyal zayıf sorunu alıyorsanız o zaman hemen Turgutreis uydu servisi firmasını arayın ve anten ayarlaması için randevu oluşturun.

Esenler Turgutreis televizyon kurulum servisi

Yeni alınan televizyon genellikle yetkili servisler tarafından kurulumu yapılır. Ancak müşterinin yetkili servisi beklemeden televizyonu sıfır kutusundan çıkarıp kendisinin kurmak istediğine çok şahit olduk. Esenler Turgut Reis Mahallesi televizyon kurulum servisi olarak tv kurulumunu ve montajını hemen yapabilmekteyiz. Müşterinin televizyonu kendi kurması biraz tehlikeli olabileceğinden dolayı mutlaka bir uzman desteği olmadan televizyonu açmamalarını tavsiye ediyoruz.

Firmamız Esenler uydu servisi merkez şubesine bağlı olup uydu servisi ile ilgili olarak çağırdığınızda hemen gelebilen etkili uydu tamircilerine sahibiz. Sizler de Turgutreis uydu servisi firmasından destek almak isterseniz lütfen bizi telefon numaralarımızdan arayınız.

 

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler