Hizmetlerimiz

Sazlıbosna uydu anten servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Arnavutköy’de ki çılgın projeler burada bulunan bütün yerlerin çok fazla değer kazanmasına neden olmuştur. Kısa zaman içinde büyüyen ve çok fazla gelişmeye açık olan bu bölgeler de yeni yatırımlarda söz konusu olacağından dolayı buralarda yaşayanlar veya arsa alanlar çok kazanmanın sevincini yakın zaman da yaşayacaklardır. Sazlıbosna Mahallesi uydu servisi siparişlerinizi bizimle iletişime geçerek verebilirsiniz. Her bir televizyon sinyalinin kesilmesin de yaklaşık 10 tane arıza nedeni bulunur. Bu arızaların nedenleri arasında sıklıkla meydana gelenler uydu anten kablosunun kopması, kablonun içine su girmesi, kabloların ek yerine su girmesi, çanak antenin yerinden çıkması veya ayarının bozulması, lnb bozulması gibi nedenler yer almaktadır.

Sizlerin de aniden giden sinyalin nedenini bulabilmeniz için mutlaka çok iyi derece de çanak antenlerden ve televizyon ayarından anlamanız gerekir. yoksa bunu yapmak için diğer yerleri de bozmanız beklenmedik bir olay olmayacaktır. Elinizde profesyonel olarak kullanılacak bir sinyal bulucu varsa onun sayesin de yapabilmeniz mümkündür. Ama dediğimiz gibi sadece aletler yetmez bu konuda sizin de çok iyi derece de bilgi sahibi olmanız gerekir. yoksa boşuna masraf yapmış olacaksınız. Sazlıbosna anten servisi firmasından veya farklı bir yerden kablonun bozuk olması şüphesi ile anten kablosunu değiştirmeye kaktığınız zaman satın almış olduğunuz kablonun size özel kesilmesinden dolayı bir daha bunu geri verme gibi bir durumun da olmayacağını belirtelim.

Özel olmayan ve bir daha satışa arz edilebilecek derece de zarar görmemiş olan malzemeleri geri vermeniz normaldir. Yalnız anten kablosu gibi malzemeler sizin istemiş olduğunuz ölçüde kesildiği için bir daha başka bir kişinin bu metrajda bir kablo istemesi çok zor olacağından dolayı esnaflar bunu geri alma da biraz tereddüt ediyorlar. Sazlıbosna çanak montajı için telefon numaralarımız sayfamızın en başında yer alır.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servisi üzerine "İpek uydu servisi" firması için makaleler yazıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını yorum kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler