Hizmetlerimiz

İstanbul Uydu Servisi

İstanbul nüfus bakımından Türkiye’nin en kalabalık şehri konumundadır. Marmara bölgesinde yer almaktadır ve iki kıtayı birbirine bağlamasından dolayı son derece önemlidir. Televizyon teknolojinin gelişme göstermesi ile birlikte son derece önem arz etmekte olan bir kitle iletişim aracı olmaktadır. Televizyonların özellikleri insanlara her geçen gün kolaylık sağlamaktadır. Fakat televizyonların izlenebilmesi için uydulara ve çanaklara ihtiyaç vardır. Bu malzemelerin kurulması ve bakımı son derece önemlidir. İstanbul uydu servisi, bu hizmetleri sağlamaktadır ve İstanbul’un en çok tercih edilen teknik servisi konumundadır. İpek uydu servisi adı altında kurulan işletme, çanak anten montajı ve anten tamirleri yapmaktadır. Bu konularda kişinin bilgisi yok ise kesinlikle İstanbul çanak anten servisi çağrılması gerekmektedir.

İstanbul uydu kurulum

           İstanbul uydu montajı içerisinde bulundurduğu profesyonel çalışanları ve son derece teknolojik malzemeleri ile hizmete hazır konumda beklemektedir. Televizyonların ilk alındığı zaman, kurulma işleminin gerçekleştirilmesi lazımdır. Bu kurulma işlemi teknik servis tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca kuruluş, uydu santrali kurulumu, bina ortak anten tamirleri gibi hizmetlerde vermektedir. Firmada uydular ve antenlerin satış işlemi de gerçekleştirilmektedir. Hizmetler bunlarla da sınırlı kalmayıp yıllık olarak bakım imkânı sunmaktadır. Bakımlar için herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir. Uydu antenciliği alanında uzman kişiler tarafından işlemler gerçekleştirilmektedir. Teknik servise ulaşmak için WhatsApp üzerinden veya arama yoluyla 0541 762 22 52 numaralı telefondan ulaşım sağlanmaktadır. Firma çalışanları, gece gündüz çalışmaktadır.

 

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler