Hizmetlerimiz

Güvercintepe uydu servisi ile çanak anten tv tamiri

Televizyon veya çanak anten sorunlarınız mı var? Güvercintepe uydu servisi firmasından ve aynı zaman da hızlı uydu tamircisinden randevu almak ister misiniz? İşte Güvercintepe de uyducu çağırabileceğiniz telefon numarası 0541 762 22 52

Sorunsuz çalışan televizyon birden bire sinyal yok yazdığında ne yaparsınız? Güvercintepe uydu tamircisi sizlerin televizyon ve çanak antenlerinizi çözüm oluyor. Güvercintepe uydu servisi firmasına uydu antenler ve televizyon sorunları ile ilgili randevularınızı oluşturmanız halinde en geç 30 dakika içerisinde uzman ekip arkadaşlarımız kapınızda olacaktır.

Acaba televizyon mu bozuldu? Çanak anten yerinden mi çıktı? Lnb mi bozuldu ve bir uydu servisi çağırırsan çanak anten tamirini yapabilir mi diye çok fazla düşünmeyin. Bırakın bu işi yaklaşık 10 yıldır uzman olarak çalışan uyducu arkadaşlarımız düşünsün. Sizler sadece Güvercintepe uyducu ve tamir işi ile profesyonel anlamda ilgilenen uydu servisi çalışanlarımıza ulaşın ve çok kısa sürede dert yandığınız tv ve çanak anten sorunlarınızdan anında kurtulun.

Güvercintepe uydu tamircisi neler yapar?

Güvencintepe de açılan şubemiz uydu sistemleri ve merkezi uydu santralleri ile ilgili olan bütün işlemleri uzman uydu arkadaşlarımız tarafından yapılabilmektedir. Ayrıca verilen bazı hizmetlerin detayları da ise şöyledir.

Güvercintepe uydu servisi

Uydu servisi – uydu tamircisi- uyducu – uydu montajı- anten montajı- anten ayarı- anten tamiri- en yakın uyducu – en yakın anten tamircisi – televizyon servisi – televizyon montajı – televizyon kanal yükleme, televizyonda sinyal yok, sinyal var kalite yok, tuner çıkışı aşırı yüklendi ve buna benzer birçok sorunu yapıyoruz.

Ayrıca Güvercintepe uydu servisi çalışanlarımız tarafından hızlıca yapılan bu işlemlere bütün malzemeleri bizden aldığınız sürece 6 ay garanti bile verebiliyoruz. Başakşehir uydu servisi dükkanımıza bağlı olan Güvercintepe uydu servisi firmasından da güvenle randevu alabilirsiniz.

Televizyon kurulumu ve tv servis hizmeti

Yeni aldığınız smart ve led televizyonlarınız varsa bu televizyonların kurulumunu bizler Güvercintepe televizyon servisi olarak hızlıca yapabiliriz. Uzman uydu tamircisi arkadaşlarımız bütün televizyonların kanal ayarını ve sıfırdan kurulum ile ilgili her türlü işlemi anında yapabilirler. Televizyon kanalları kendiliğinden silindi  veya tuner çıkışı aşırı yüklendi gibi şikayetlerinizi anında yapabiliriz. Ayrıca böyle bir durum ile karşılaşmanız halinde Güvercintepe uydu servisi firmasından gelen uydu tamircisi personelimizden kanal kurulumunun nasıl yapıldığını anlatmasını isteyebilirsiniz.

Böyle bir durumda sonradan aynı şekilde kanallarınız yeniden bozulursa çok kolay bir şekilde kanal aramasını kendiniz yapabilirsiniz. Böylelikle sizler televizyon kurulumu ve servisi için teknik destek almak ile kalmayacak ve sizlere televizyon nasıl kurulur eğitimi de verilmiş olacak.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler