Hizmetlerimiz

Güneştepe Mahallesi Uydu Servisi

Uydu anten tamirlerinizi yapmak için Güneştepe Mahallesi Uydu Servisi olarak sizlere komşu geldik. Uzun bir süre boyunca teknik servisleri beklemenize artık son veriyoruz. Aynı gün de ve hatta bazı zamanlar da aradıktan hemen sonra birkaç dakika içerisin de çanak antenleriniz ile ilgili her türlü sorunu halletmek için geliyoruz. Çok eski zamanlar da ve hatta şimdi de bazı teknik servis ekipleri tarafından günler sonrasına randevu verilmektedir. Bundan dolayı da çok mağdur olan kişileri tanıyoruz. Böyle olan konuların ve kadar üzücü bir duruma yol açtığının farkındayız. Bu nedenle bizler hemen hızlı uydu servisi ile birlikte anında teknik servis ekibimizi göndermek için Güneştepe Mahallesi Uydu Servisi firmasını kurduk.

Böyle bir uygulamadan çok memnun olan müşterilerimiz için bir hizmet daha sağlayarak en uygun fiyatlı bir servis imkanı da vermekteyiz. Yani çevreniz de bulunan birçok firmadan çok daha ucuza mal ederek kısa sürede sorunlardan kurtulacak ve bunun yanında gayet uygun olan fiyat olanağı ile de tanışacaksınız.

Aynı zaman içerisin de olan tamirleri yapılması için hem aynı çanak antenden alınması gerekmektedir. Farklı çanak antenlerden oluşan arızalar aynı apartman da bile olsa farklı ücret tarifleri uygulanır. Güneştepe Mahallesi Uydu Servisi olarak bir bina da iki tane dairenin anten sinyalin de problem varsa ve bunlar ayrı ayrı çanak antenlerden geliyorsa bunun için her iki daire ayrı olarak servis bedeli ödeyeceklerdir. Çünkü bir dairede ki sinyal sorunu diğer bir daire ile bağlantılı olmadığı için bu tamamen iki farklı iş ve işçilik olacağından dolayı her iki daireden de servis ücreti alınmaktadır.

Yalnız bizler Güneştepe Mahallesi anten servisi olarak iki veya daha fazla dairenin televizyonları çalışmıyorsa muhtemelen aynı çanak antenden yayın aldıklarından dolayı çalışmamaktadır. Böyle bir durum da anten sorununu hallettikten sonra bütün dairelerin çalışması gerekir. Bunun için sadece bir adet servis ücreti alınır.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler