Hizmetlerimiz

Balat uydu anten servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

İstanbul Fatih’te balat mahallesinin olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Burada yaşayan arkadaşlarımıza Balat uydu anten servisi olarak hizmet yapmaya çalışıyoruz. Anten tamirleri çanak anten ayarlarının da yapılmasının yanı sıra balat televizyon montajı için de bizleri çağırabilirsiniz. Bu mevki de olan evlerin eski yapı olması sebebiyle herkesin kendi çatısın da veya balkonunda çanak antenlerin montaj yapıldığını görmekteyiz. Bundan dolayı merkezi uydu santrallere göre daha fazla arızaların yaşanmasına neden olur. Ortak çanak antenlerde kullanılan binalar da tek çıkışlı kablonun bağlandığı çanak antenlerin diğer çoklu antenlere göre daha az bozulduğu tespit edilmiştir. Yani sizin kendinize ait bir çanak anteniniz var ve bunu bütün binanın kullanacağı şekilde 8 çıkışlı lnb bağlayıp 8 tane kablonun da bağlantısını yaparsanız çanak anten ayarınız normal tek başınıza kullandığınızdan daha çok bozulacaktır. Balat uydu servisi bu konuda sizleri bilgilendiriyor.

Çünkü tek kablo bağlı antenler de tek çıkışlı lnb kullanılır. O lnb de çok hafiftir. Bu nedenle fazla ağır olmadığı için antenin ince çubuğunu zorlamamaktadır. Ayrıca kabloların fazla olması anteni yormaktadır. Bunun yanı sıra her şey bir tarafa bir kişinin kablosunu değiştirmesi diğer kablolara da zarar verebiliyor. Çok dikkatli olmadığı sürece diğer kabloların da konnektörlerin bozulmasına, kabloyu söküp takarken anten ayarının kesinlikle bozulmasına veya çanak antenin yamulmasına neden olur.

Balat anten servisi firması her zaman ulaşabileceğiniz telefon numaralarını kullanmaktadır. Haftanın her günü ile hiç bir şekilde mağdur olmayacak şekilde hizmet veriyoruz. Aradığınız her konuda sizlere yardımcı olmak için canla başla çalışıyoruz. Söz verdiğimiz saatin dışına çıkmamaya çalışıyoruz.

 

 

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servisi üzerine "İpek uydu servisi" firması için makaleler yazıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını yorum kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler