Hizmetlerimiz

Balat uydu anten servisi

İstanbul Fatih’te balat mahallesinin olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Burada yaşayan arkadaşlarımıza Balat uydu servisi olarak hizmet yapmaya çalışıyoruz. Anten tamirleri çanak anten ayarlarının da yapılmasının yanı sıra balat televizyon montajı için de bizleri çağırabilirsiniz. Bu mevki de olan evlerin eski yapı olması sebebiyle herkesin kendi çatısın da veya balkonunda çanak antenlerin montaj yapıldığını görmekteyiz. Bundan dolayı merkezi uydu santrallere göre daha fazla arızaların yaşanmasına neden olur.

Ortak çanak antenlerde kullanılan binalar da tek çıkışlı kablonun bağlandığı çanak antenlerin diğer çoklu antenlere göre daha az bozulduğu tespit edilmiştir. Yani sizin kendinize ait bir çanak anteniniz var ve bunu bütün binanın kullanacağı şekilde 8 çıkışlı lnb bağlayıp 8 tane kablonun da bağlantısını yaparsanız çanak anten ayarınız normal tek başınıza kullandığınızdan daha çok bozulacaktır. Balat uydu servisi bu konuda sizleri bilgilendiriyor.

Balat Mahallesi çanak ayarı yapılması

Çanak antenlerin hemen bozulmasından sonra size en yakın uydu servisi ile iletişime geçerek bütün uyduları ayarlayabilirsiniz. Çanak antenlerin kendi kendine bozulması mümkün olduğu gibi bunların bazı nedenleri vardır. Mesela tek kablo bağlı antenler de tek çıkışlı lnb kullanılır. O lnb de çok hafiftir. Bu nedenle fazla ağır olmadığı için antenin ince çubuğunu zorlamamaktadır. Ayrıca kabloların fazla olması anteni yormaktadır.

Bunun yanı sıra her şey bir tarafa bir kişinin kablosunu değiştirmesi diğer kablolara da zarar verebiliyor. Çok dikkatli olmadığı sürece diğer kabloların da konnektörlerin bozulmasına, kabloyu söküp takarken anten ayarının kesinlikle bozulmasına veya çanak antenin yamulmasına neden olur. Artı olarak bir kaç şey daha ilave etmek gerekirse, eski çanak antenler her zaman yeni alınmış çanak antenlere kıyasla çok daha hızlı bozulabilmektedir. Eğer çanak anten sorunlarını sıklıkla yaşıyorsanız Balat uydu servisi firmasından hızlıca randevu alıp yeni çanak anten siparişi verip uygun fiyata kurulumunu da yaptırabilirsiniz.

Balat uydu tamircisi iletişim bilgileri

Balat’ta uydu tamircisi aramak yerine internet üzerinden Balat’ta en yakın uyducu diye yazmanız halinde size yakın olan uydu servislerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Memnuniyet oranı yüksek olan işletmemizden yardım almak istediğinizde hemen Balatta bulunan uydu servisi firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Balat’ta uydu montajı ve anten ayarı yapan firmamızın telefon numarası 0541 762 22 52 olarak kayıt etmelisiniz. Telefona kayıt edilen numara ile dilerseniz whatsapp üzerinden de konum bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Fatih uydu servisi merkez şubemizden de kolaylıkla ulaşmanız mümkün.

Balat anten servisi firması her zaman ulaşabileceğiniz telefon numaralarını kullanmaktadır. Haftanın her günü ile hiç bir şekilde mağdur olmayacak şekilde hizmet veriyoruz. Aradığınız her konuda sizlere yardımcı olmak için canla başla çalışıyoruz. Söz verdiğimiz saatin dışına çıkmamaya çalışıyoruz.

 

 

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler