Hizmetlerimiz

Altıntepsi Mahallesi Uydu Servisi

İstanbul’un sevimli ilçesi Bayrampaşa’ya bağlı bir mahalle olan Altıntepsi Mahallesi, aynı zaman da Altıntepsi uydu servisi firmasına da ev sahipliği yapmaktadır. Altıntepsi mahallesinde her türlü uydu işlemlerinizi “İpek uydu servisi” olarak yerine getiriyoruz. Altıntepsi Mahallesi uydu servisi bütün uydu ve tv montaj kurulum işlemleri, bina içi ortak uydu santral sistemleri ve anten tamiri hizmetlerini sahip olduğu tecrübe ve yenilikçi yaklaşımıyla yerine getirmektedir.

Bayrampaşa uydu servisi dükkânına bağlı olarak çalışan Altıntepsi çanak antenci çalışanlarımız sizlere istediğiniz günün her hangi bir saatinde hizmet verebilir. Televizyon bozulması, tv kırık panel değiştirme, uydu sinyal sorunları, kendi kendine silinen tv kanallarının yeniden yüklenmesi ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olabiliyoruz.

ALTINTEPSİ UYDU SERVİSİ ARA RANDEVU AL 0541 762 22 52

Makaledeki yazı başlıkları

Kaliteli ürünler Kocatepe uydu sevisinde

Altıntepsi mahallesi çanak anten servisi her türlü işlemde makul bir fiyat garantisiyle kar etmekten çok siz müşterilerimizin memnun kalması için çaba sarf etmektedir. Eğer yapılan işlem kısa bir süre içerisinde tekrar problem yaratırsa ikinci servis işlemini ücretsiz olarak yerine getirmekte ve hatamızı telafi etmekteyiz. Bu konuda bize olan güveninizden güç alıyoruz.

Birinci el kaliteli malzeme kullanıyoruz ve hava şartlarından oldukça etkilenen çanak antenlerinizin malzeme kalitesini en yüksek seviyede tutuyoruz. Bununla birlikte çanak anten açısının kaliteli görüntü vermesi adına sağlam bir şekilde durması için en uygun zeminden faydalanıyor ve hasarı minimize etmeye çalışıyoruz.

 Her Türlü Sorunda Çekinmeden Arayın!

Uydu işlemleri teknik bilgi gerektirdiği için arızalara müdahale etmemenizi tavsiye ediyoruz, servis ücretinden kaçınayım derken daha fazla sürpriz masraflarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden her türlü uydu, çanak sorununda bizi arayın Altıntepsi mahallesi uydu montajı ekibi olarak arızaları anında tamir edelim.

Altıntepsi uydu servisi olarak sizlere teknik servis ekibi gönderme konusunda tam vaktinde hizmet sağlarken birde basit sayılabilecek anten arızaları için telefon desteğini de vermekteyiz. Kumanda da yanlış bir tuşa basmanın sonucunda kanalların silinmesi, kanalların yeniden yüklenmesi gibi basit konularda telefonumuz her zaman açıktır. Ayrıca kablo ucunun yerinden çıkması ve hdmi çıkışının karıştırılmasında sizlere hemen yardımcı olabiliyoruz. Altıntepsi Mahallesi uydu servisi çalışanlarımıza ulaşabileceğiniz telefon numarası 0541 762 22 52’dir.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler