Hizmetlerimiz

Bolluca uydu servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

İstanbul’da birçok yerleşim yerinin isimleri birbirlerine benzemesinden dolayı Bolluca uydu servisi firmasının bir Arnavutköy anten servisi firmasının kuruluşu olduğunu ve Bolluca da faaliyet gösterdiğini söyleyelim. Farklı bir yerde de Bolluca isminin yer alması yanlış siparişlerin gelmesine neden olmaktadır. Bu nedenle bu açıklamayı yazımızın başın da açıklamak istedik.

Anten tamirlerini kısa bir zaman içerisin de yapan firmamız sizlerin mağdur olmaması konusun da elinden geldiğince çaba göstermektedir. Bu çabamızın bir parçası olan sizleri aramız da ve Bolluca uydu montajı yapan firmasının müşterileri arasın da görmekten mutluluk duyarız. Çanak anten sistemleri genel olarak mevsimler olarak arıza göstermektedirler. Bunun için anten montajını yaptırırken mutlaka sağlam bir zemin seçilmeli ve kullanılacak çanak antenin orijinal bir anten olmasına dikkat edilmelidir. Piyasa da çok fazla sahte ve birkaç ay da pas için de kalabilecek mallar olmasından dolayı anten araştırması yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Aniden kesilen uydu yayınlarını hemen firmamız tarafından tamirleri yapılmaktadır. Bolluca uydu servisi ismi ile anılan firmamızın en temel prensiplerinden biri de yalansız dolansız iş yapmak olduğunu unutmayın. Firmamızın hangi teknik personeli gelirse gelsin mutlaka anlayış, Dürüst ve güvenilir bir sıfat ile karşılaşacağınızın garantisini vermiş oluyoruz.

Bolluca uydu servisi aynı zaman Arnavutköy civarının neredeyse tamamına hizmet vermektedir. Hızlı iletişim numaralarımızı kullanın karlı çıkın.

Birlikte kullanılan bina ortak anten sistemleri tamir edilirken çanak antenden olan bir sorun düzeltildiğinde bütün herkesin televizyonu çekecektir. Bu nedenle sabit normal Bolluca anten servisi ücreti yansıtılır. Yalnız 2 veya üç tane daire de sinyallerin kesilmesi sonucu oluşan arızaların birbirleri ile denk gelmesi üzerine daire başı tek tek ücretlendirme uygulanır. Çünkü ortak çanak antene bağlı olsa bile oluşan arızalar çanak anten ayarı ile ilgili olmadığı ve bu arızaların dairelerden kaynaklandığı bir rastlantı olduğunu düşünürsek ayrı ücretlendirme tarifi uygulanması gerektiğini düşünüyoruz. Bundan dolayı önceden Bolluca uydu servisi firmasına bilgi verilmeli ve fiyat için gerekli görüşmelerin yapılmasını rica ediyoruz.

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler