Hizmetlerimiz

10 lu 12 li lnb fiyatları, en son üretilen lnb

Daha öncesinde almış olduğunuz lnb doldu ve artık yenisini almanız gerekir. 10 lu 12li lnb fiyatlarını merak mı ediyorsunuz? Yakınlarınız da bulunan bir çanak anten servisine sordunuz ve 10 çıkışlı lnb olmadığını sizlere söyledi ama sizler olduğundan emin olduğunuz için internetten bir araştırma mı yapıyorsunuz? Müşterilerimizin bizleri telefon ile arayıp 8 çıkışlıdan daha başka diye lnb var mı diye sıklıkla sormaları bu konunun ciddi bir boyuta ulaştığının göstergesidir.

Lnb ler konusunda bilinmeyen bazı soru ve cevapları sizler için hazırladık. Bu cevapları verirken de ne kadar samimi olduğumuzu ve yanıltıcı bilgiler verdiğimizi kendiniz de okuyunca anlayacaksınız. 10 lu elembi fiyatlarını sizler araştırırken böyle bir sayfa ile karşılaşmanız sizler için biraz üzücü olabilir. Çünkü böyle bir elembinin varlığından çok fazla emin olmuş olabilirsiniz. Yalnız sizlere üzülerek söylemem gerekir ki bu model de bir lnb bulunmamaktadır.

Hangi tipler de lnbler var? 8 tane çıkışlı olan lnb doldu yanına bir tane daha taksam olur mu?

Makaledeki yazı başlıkları

İşte merak ettiğiniz bazı soru ve cevaplar

  • Kaç model lnb var?
  • Lnb modelleri tek çıkışlı, çift çıkışlı, dürt çıkışlı ve sekiz çıkışlıdır.
  • 10 lu lnb veya 12 li lnb var mı?
  • Hayır yok. Bu tipler de lnb üretilmedi.
  • 3 çıkışlı, 5 çıkışlı veya 7 çıkılı lnb var mı?
  • Hayır. Bu tiplerde lnb yoktur.
  • Merkezi uydu sistemleri lnb normal uyduya olur mu?
  • Merkezi uydu sistemleri lnb si sadece santral için kullanılır. Normal çanak antende çalışmaz.
  • Digitürk lnb var mı?
  • Digitürk hem üniversal hem de MDU tip lnb kullanır.

10 LU 12 Lİ lnb kullanmam gerek. Ne yapmalıyım?

Çok fazla lnb çıkışına ihtiyacınız varsa o zaman ya 2 tane türksat yönüne bakan çanak anten kuracaksınız ya da merkezi uydu sistemlerine geçeceksiniz. bundan başka bir yolu yoktur maalesef. bizim sizlere olan tavsiyemiz merkezi uydu santrali olacaktır. çünkü bu şekilde olduğu zaman her bir dairenin televizyonunun bozulması normal bir çanak antene göre daha az arıza vermiş olacak hem de arızalanması halinde çatıoya çıkmaya bile gerek kalmasan merkezi uydu sisteminin bulunduğu yerden ayarlama yapılabilecek. 10 lu 12 li lnb fiyatları konusunu araştırırken böyle bir ürünün olmadığını sizlere yeniden hatırlatır ve sağlıklı mutlu huzurlu günler dileriz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler