Tv Panel Ekran Değişimi

Kadıköy tv kırık ekran tamir servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Kadıköy’de bazı işletmelerin yerlerini bulmak zor olabilir. Bu nedenle bizler Kadıköy tv kırık ekran tamir servisi olarak 2 farklı şube de led tv kırık ekran değiştirme servisi ile huzurlarınızdayız. Tv ekranları kendi kendine kırılan veya bozulan bir ürün değildir. Televizyon ekranı kırıldığı zaman dışarıdan yapılan bir müdahale sonucu oluyordur. Ya da temizlik esnasında ekranda sıvı teması sonucu bozulmalar olabiliyor.

Televizyon ekranlarının ne kadar olduğunu bilirseniz o kadar daha dikkat etmiş olacaksınız. Bu nedenle bizler Kadıköy led tv kırık panel değiştirme servisi olarak sizlere televizyon ekran koruyucu ürünlerini öneriyoruz. Kırılan televizyonun ekran değişimi yapıldıktan sonra tv ekran koruyucu da taktırabilir veya ekran koruyucu satın almadan da televizyonu kullanabilirsiniz.

Kadıköy led, ultra hd, QLED tv kırık ekran değiştirme servisi

Bildiğiniz üzere evlerimizde birbirinden farklı özellikleri olan televizyon modelleri vardır. Bu televizyonların ortak özellikleri kullanılan tv ekranlarının çok hassas olması ve her yeni çıkan televizyon ekran modeli bir diğerine göre daha kırılgan olmaktadır. Kadıköy led tv kırık panel tamiri ve tv ekran değişimi gibi işlemleri de yaparken ilk önce televizyonun hangi ekranı kullandığını tespit eder ve sonrasında elimizde ekran stoku varsa ücretsiz evden televizyonu alıyoruz. Ekran stokunun olmaması durumunda yeni ekranlar gelene kadar bekliyoruz.

Evinizde kullandığınız televizyonun marka ve modelini bilmiyor olabilirsiniz. Kırılan televizyonun arkasında bulunan tv tanıtım etiketi vardır. Bu etiketi bizimle paylaşarak televizyonun hangi model ekranı kullandığını, kaç cm olduğunu ve imal tarihini öğrenebilirsiniz. Kullandığınız televizyon markası ne olursa olsun Kadıköy televizyon ekranı değiştirme servisin de tamiri yapılmaktadır. Her an için bize ulaşıp tv ekran tamiri için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kadıköy kırık tv ekran fiyatları

Televizyon ekranını yanlışlıkla kırdıysanız ve tv ekran değiştirme fiyatlarını araştırıyorsanız duyduğunuz fiyatlardan moraliniz bozulmuş olabilir. Fiyat araştırması yaptıysanız sizler de fark etmişsinizdir. Tv ekran değiştirme fiyatı sıfır alınacak bir televizyonun yaklaşık %60 kadarıdır. Yani neredeyse sıfır televizyon alacak kadar pahalıdır diyebiliriz. Yalnız televizyonunuz çok eski değilse ve kırık ekrandan başka bir arızası yoksa kırılan televizyonun ekranını değiştirin derim. Çünkü sıfır televizyon alıp boşuna fazladan masraf yapmanıza gerek yok.

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52

Televizyonlar çok farklı ekran modelleri kullandığından dolayı tam olarak fiyat verilmemektedir. Yalnız Led tv kırık ekran değiştirme İstanbul sayfasında bazı tv ekran fiyatları belirlenmiştir. Net olarak kullandığınız televizyonun ekran fiyatını öğrenmek istiyorsanız bizi 0541 762 22 52 numaralı Kadıköy led tv kırık ekran değiştirme servisi iletişim hattından aramalısınız.

Kadıköy kırık televizyon ekran değiştirme servisine nasıl ulaşırım

Tv ekranı kırıldığın da sadece tek bir yerden güvendiğiniz bazı firmalardan fiyat alabilirsiniz. Genel olarak ekran değiştirme fiyatları değişmeyeceğinden dolayı size en yakın ve Kadıköy’de olan firmalardan destek almanızı öneriyoruz. Bizler Kadıköy ilçesin de 2 farklı şube ile hizmetinizdeyiz. Tv ekran fiyatını öğrenmek için ilk önce 0541 762 22 52 numaralı telefonu arayın.

Sonrasında uzman arkadaşımız sizlere tv ekran fiyat bilgisi vermesi için televizyonun arkasında bulunan tv etiketinin fotoğrafını çekmenizi isteyecektir. Televizyon marka, model ve seri numarasının yazıldığı etiketi whatsapp ile gönderdikten birkaç dakika sonra televizyon panel fiyat teklifi tarafınıza sunulmuş olur. Fiyatı onayladığınız da Kadıköy televizyon ekran değiştirme servisi ücretsiz servis aracını gönderip televizyon ekranını değiştirmek üzere televizyonu bulunduğunuz yerden alır. 3 iş günü içerisinde yapılıp teslim edilir.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

3 Yorum

  1. grundig 43 gdu 7810b 43` 4k ultra hd smart led tv ekran kırık mevcutta varnıdır elinizde fiyatı nedit tsk ederım

  2. LG 50UK6470 televizyonumun ekranı kırık. Stokta mevcut mudur, tamir masrafı ne kadardır? LG 50 inç için ekran değişim fiyatı sitenizde görünmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler