İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Uyducu servis fiyatı ne kadar? İPEKUYDU

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Uyducu servis fiyatı ne kadar? İPEKUYDU
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      04 Mart 2018      404 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Hem bizim firmamız ile ilgili hem de genel olarak uydu servisi işi yapan diğer firmaların ortalama Uyducu servis fiyatı ne kadar olduğunu sizlere anlatmak için bu yazımızı yazmış bulunmaktayız. Eve geliş servis bedelleri genel olarak birbirlerinin çokta uzağında olmayan fiyatlar belirlenmiştir. Bozuk olduğuna inandığınız uydu alıcısını tamir ettirmek veya kanalları yeniden yükletmek için dükkana götürmeniz daha doğru olur. Çünkü eve servis olarak geldikleri zaman daha çok servis bedelinin de isteneceğini unutmayın. Bunu kıyas ederek sadece eve gelinmesi zorunlu olan işler de çağırmanız daha mantıklı gibi durmaktadır.

  Uyducu servis fiyatı nedir?

  • Çanak anten montajı 50 TL ile 80 TL
  • Çanak anten ayarının yapılması 40 TL ile 55 TL
  • Lnb değiştirme 40 TL ile 50 TL
  • Anten kablo değiştirme 50 TL ile 75TL
  • Çanak anten yer değiştirme 75 TL ile 100 TL

  Uydu servisi ihtiyaçlarınız için internet üzerinden hiç yorulmadan sokaklar da arayıp dolanmadan da bulabilmeniz mümkün. Web siteleri üzerinden arama yaparken mutlaka mahalle ismini girmelisiniz. Yoksa genel olarak uydu servisi gibi genel sayılabilecek cümleleri kullanırsanız çok uzaklar da olan servislerin çıkma ihtimalleri oldukça yüksektir. Bundan dolayı mahalle isimleri ile arama yapıldığı zaman sizlere en yakın yerlerin de çıkabilmesi muhtemeldir. Dilerseniz bir iki tane firmadan fiyat alarak sizler için en uygun olanı hangisiyse o firmaya yaptırmanız da doğaldır. Yalnız en ucuz fiyat veren yer ile görüşme sağlarken ayrıntıları ile fiyatınızı belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü en ufak bir farklı iş te bile fiyat diğer firmanın verdiğinden çok daha fazlasını bulabilme ihtimali yüksektir. Malzeme satış fiyatlarını veya markalarını da sorabilirsiniz. Dilerseniz firmamızı arayabilir veya diğer uydu anten servisi işi yapan dostlarımızı da arayabilirsiniz.

  Uyducu servis fiyatı randevularınızı alırken mutlaka sorulması gereken bir konudur. Sonuçta bir işi yaptırırken ne kadar ücret ödeyeceğini de bilmek ister. Üzerinizde ki paranın yetmemesi de doğal olan nedenlerden olduğundan dolayı maddi durumunuzu çok fazla etkilememesi için fiyat almanız mümkün.


  Bir önceki yazımız olan Uyducu servis fiyatı ne kadar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi