İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Uydu ekleme ve uydu arama

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Uydu ekleme ve uydu arama
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      15 Mayıs 2017      906 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  En son çıkan uydu bulucu cihazlarımızla İstanbul’un Avrupa yakasına hizmetimizi sorunsuz ve hızlıca götürüyoruz. Aynı günde gelen siparişlerin tamamını çok zor durum da kalmadığımız sürece aynı gün de yapıyoruz. Mağduriyet yaşamadan ve yaşatmadan hemen hızlıca verdiğiniz adresinize gelerek uydu ekleme ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Uydu arama yaparak çanak antenin ayarlanmış olduğu uyduyu bulmak için her ne kadar televizyon özelliğine göre değişse de uydu aramasını yapmalısınız. Birçok televizyon da hazır uydu listesi bulunmakta. Bu listeden hangi gerekli uyduyu bulabilir ve diseqc ayarlarını yaparak kanal taramasını gerçekleştirebilirsiniz.

  Çok kaliteli televizyon markaları bile menülerin güzel olmamasından dolayı kullanıcıların şikayetleri ile karşılaşabilirler. Uydu listesini kullanmadıklarından dolayı ilk önce uydu ekleme ile birkaç dakika bazen de çok uzun süre bekleterek uydu ekle kısmını beklemelisiniz. Ardından uydu listesini bitirdikten sonra kurulum başlat, kanalları yükle veya kur kısmından uydu arama programını başlatabilirsiniz.

  Uydu arama nasıl yapılır?

  Şunu unutmamalısınız. Uydu arama nasıl yapılır?  Çanak anten ile televizyonunuzun arasında ki bağlantıyı çok iyi yapmalısınız. Uydudan gelen sinyaller doğrudan iletilmediği takdir de uydu ekleme kısmından istediğiniz kadar ayaları doğru yapmış olun yine de kanallar eklenmeyecek. Eğer ortak çanak anten kullanıyorsanız yan komşularınız da televizyon sinyalinin olup olmadığını sorabilirsiniz. Onlarda sinyal varsa ve hiçbir sorun yoksa kablonuzu veya televizyon ayarlarını kontrol etmelisiniz. Bu nedenle uydu aramasını yaptıktan hemen sonra yine de televizyonunuz da her hangi bir değişiklik yoksa mutlaka bir uydu servisi firmasını aramalısınız.


  Bir önceki yazımız olan Davutpaşa Uydu Servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi