İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Uydu da sinyal var kalite yok

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Uydu da sinyal var kalite yok
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      28 Mayıs 2017      2042 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Bu makalemiz de Uydu da sinyal var kalite yok hatası ile sık sık karşılaşan değerli müşterimiz için hazırlamış bulunmaktayız. Önemli bilgilerin yer alacağı bu konumuzu incelemenizi ve bir fikir sahibi olacağınıza inandığımız bu konumuzu sosyal medyadaki hesaplarınız dan paylaşmanızı rica ediyoruz. İstanbul’un mecra köşelerinden birinde kalıyorsanız burada bir usta bulmak epey zordur. Ya sizin bulunduğunuz yere gelmezler ya da geldiklerin de çok fazla ücret isterler. Bulunduğunuz yerlerden çok fazla uzakta olan teknik servis ekipleri yol da kalma sürelerinin çok fazla uzaması, bulunduğunuz yerin uzak olması, kendi özel aracı ile gelmesi durumun da yolda harcayacağı yakıtın fazla olacağından ötürü servis ücretleri sizin istediniz tarzda şekillenmeyebilir.

  Bunun için kendi işinizi kendiniz görmek isteyebilirsiniz. Özellikle fırtınanın yoğun olarak etkisini gösterdiği bu yerler de çanak anten arızaları sık sık yaşanmaktadır. Uydu da sinyal var kalite yok sorunu ile karşı karşıya kalmanız durumun da sizlere bunun birkaç sebep olacak örneği açıklamak isteriz.

  • İlk önce anten kablonuzu kontrol ediniz.
  • Ardından farklı bir uydu cihazınız varsa bunu değiştirerek hemen deneme yanılma yöntemini uygulamanızı önermekteyiz.
  • Lnb uçlarının sıvı teması olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Lnb iki ve birden fazla çıkışı varsa bir diğer yere takmanızı öneriyoruz.
  • Veya yakınınız da bulunan bir diğer çanak antene de deneme yanılma ile bağlayabilirsiniz.

  Tüm bunları kontrol ettikten sonra halen de bu sorunu yani Uydu da sinyal var kalite yok sorununu çözemediyseniz sizin bir uydu servisi firmasını bulmanızdan başka çareniz kalmamış demektir. Kısa süre de en hızlı uydu servisi için firmamızca hızlılığı kontrol altında tutulan bu servislerden yararlanmak için bizi mutlaka iletişim numaramızdan arayınız.


  Bir önceki yazımız olan merkezi uydu sistemi ayarı başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi