İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  TV24 Haber kanalı çok yakında türksatta yayında olacak

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, TV24 Haber kanalı çok yakında türksatta yayında olacak
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      08 Mayıs 2018      559 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Ülkemizde yayın yapan haber kanallarının sayısı çok fazla değil aslında. Ama önemli olan bu haber kanallarının televizyon izleyicilerini ne kadar memnun etmesidir. Haber kanallarının arasına bir tane daha ekleniyor. TV24 haber kanalının çok yakında Türkiye’de yayın yapacağı konuşulan haberler arasında. Bu kanalın çok yakında türksatta olması bünyesine tanıdık spikerlerinde olması bekleniyor. Yeni açılan kanalların tutunabilmeleri veya ilk açıldığında adından söz ettirmek için ünlü birileri ile çalışmaları medya da kendi kendine bir reklam anlaşması yapmış gibi sizin reklamlarınızı ve haberlerinizi diğer kanallar vermektedirler. O kişiyi anlatırken sizlerde haberin kıyısından görünmüş oluyorsunuz. Bu nedenle ünlü isimler ile çalışmasını bekliyoruz.

  Kimin bu TV24 Haber kanalı?

  TV24 Azerbaycan ülkesinde en büyük medya gurubu olan Global Medya şirketinin kanalı olduğu açıklanmakta. Bu haber kanalının piyasaya çok büyük yatırımlar yapılarak girilmeye çalışması diğer haber kanallarına yeni bir rakip geliyor anlamına gelmektedir. Ülkemizde yayın yapan bir başka ülkenin televizyonu ne kadar popüler olabilir hep beraber göreceğiz.


  Bir önceki yazımız olan Manisa medya tv HD yeni frekans bilgileri 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi