İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Tr6 tv frekansı ile yeni kanal yayında

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Tr6 tv frekansı ile yeni kanal yayında
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      05 Mayıs 2018      667 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Yayın hayatına başlayan en yeni kanalların başında yer alan Tr6 tv hayırlı uğurlu olsun. Bu kanala ait geniş bir bilgi maalesef elimizde yok. Kimlerin tarafından kurulduğu, yerel kanal mı, ulusal olarak mı yayın yapacak, Türk kanalı mı yoksa yabancı ülkelerde yayın yapan ünlü kanallarından bir tanesi mi? bu tür bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı sizlere detaylı bilgileri veremeyebiliriz. Bizler de aynen sizler gibi yapacağımız tek şey Tr6 tv frekansı için burada bulunan bilgileri kontrol ederek televizyonlarımızın ayarlarını yapmak olacaktır. Yayınlayan programları izleyerek bir fikir sahibi olmaya çalışmak en güzel yanımızdan biri olacaktır. Kanalın beklenenin üzerinde bir rağbet olması durumun da bu yazımızın devamı olarak kanal ile ilgili geniş bir bilgi sunabiliriz.

  Milli gurur kaynağımız olan Türksat4a uydusu kalitesi ve büyük hacim ile göz dolduruyor. Büyük hacimden kastımız uydunun boyutsal olarak çok büyük olması veya ağırlık birimlerinin diğer uydulardan farklı olduğu anlamında elbette söylemiyoruz. Bu uyduda geniş çaplı frekanslara yer verildiğinden dolayı türksat3a uydumuzdan çok daha fazla kanal almaktadır.

  Bahsi geçen kanal olan Tr6 tv için buradaki frekansları eklemeyi ve görüşlerinizi bizlere bildirmeyi unutmayın.

   

  Uydu ismi: Türksat 4A Uydusu

  Tv kanalı: Tr6 tv

  Frekansı: 12.729

  Sembol oranı: V Veya Dikey

  Polarizasyon: 30.000


  Bir önceki yazımız olan Yaban tv frekansı, yeni frekans bilgileri  başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi