İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Tayakadın uydu anten servisi

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Tayakadın uydu anten servisi
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      25 Şubat 2018      474 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

   

  Yeni yerleşim yerlerin de genel de yeni yapılaşma sağlanmaktadır. Eski binaların yerini yeni binalar yer alırken eski olan yapıların da komple tadilattan geçirilerek yepyeni bir hale getirmektedirler. Tayakadın uydu servisi burada ki binaların çanak anten sistemlerini yapmaktadır. Merkezi uydu sistemleri normal çanak antenlere göre çok daha iyi bir şekilde yapıldığından dolayı bozulma ihtimalleri çok daha azdır. Bütün dairelerin kabloları binaların iç tarafındaki kablo hatlarından geçtiğinden dolayı yıpranma gibi bir sorun ile karşı karşıya kalmazlar. Bu kabloların uzun yıllar boyunca yeni bir şekilde kullanılması pekte şaşırtıcı olmayacaktır.

  Tayakadın çanak anten montajı

  Çanak anten montajının yapılabilmesi için ilk önce yerinizin müsait olması gerekir. Tayakadın uydu montajı için gelen arkadaşımızdan binanızın en uygun yeri için keşif yapmasını isteyebilirsiniz. Keşif esnasın da belirlenecek olan yerin sizin tarafınızdan da onay verilmesi gerekir. Onay alınan yerin sağlamlık testi yapıldığından dolayı gözünüz arkada kalmasın. Tuğla, beton veya ince çürük duvarların hepsine de ayrı ayrı dübel ve vidalar takılmaktadır. Özellikle çürük yerlerin tamiratının yapılması uzun saplama olan kancalar ile yapılmaktadır. Bundan dolayı evin içi değil de balkonların iç tarafına geliyorsa her hangi bir açıdan sıkıntı çıkmamaktadır. Yalnız bu antenlerin oda kısmına gelmesinden dolayı çirkin bir görüntü oluşması ile ilgili olarak farklı bir yer seçilme arayışına başlanır.

  Bu durumdan ziyade olarak Evinizin etrafında yüksek binaların olmaması gerekir veya bunun dışında antenin bakacağı yöne doğru çok büyümüş olan ağaçlarında olmaması gerekir. Ağaçlar ve binalar işimizi bir hayli zor duruma solabilir. Özellikle antenin bakacağı yönde oldukların da ve çatıya çıkma izni olmadığı zaman veya çatıda bile seviye düşük geliyorsa Tayakadın uydu anten servisi veya farklı başka firmaların da yapabileceği pek bir şey yoktur.


  Bir önceki yazımız olan Durusu çanak anten servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi