İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Sony mutfak tv planet mutfak tv’nin yerine geçti

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Sony mutfak tv planet mutfak tv’nin yerine geçti
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      24 Mayıs 2018      1036 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  SONY Firması Planet televizyonlarını satın alarak Türkiye medya grubuna hızlı bir giriş yapmış oldu. Geçtiğimiz seneler de ilk olarak planet sinema tv olarak yayın yapana kanalın ismini değiştirdikten sonra daha da çok kullanıcılara hitap eden sony Channel kanalının bir sonraki girişimi olan planet mutfak tv kanalının ismini değiştirerek Sony mutfak tv yapmış oldu. Ülkemizdeki televizyon kanallarının sinema sektörüne olan açlığını bir nevi yatıştırmış olan Sony Channel kanalının yanı sıra farklı ve yep yeniş bir tarz olan muftak tv ile de oldukça iyi bir izleyiciye sahip olmaları da beklenmektedir. Türksatta yeni bir kanal açılmadı sadece Sony mutfak tv planet mutfak tv’nin yerine geçmiş oldu.

  Yani aynı frekanslar özerinden her hangi bir değişiklik ve ayarlama yapmadan da kanalı izlemeniz mümkün. Kanal listenizde kanala ait olan eski ismi ile görünüyor olabilir. Bu durum kanalın çalışması açısından hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Bunun yanı sıra sizler eğer benim kanal listem elbette güzel olsun ve hiçbir şekilde ayarsızlık veya sinyal yok yazıları ile karşılamayayım derseniz planet mutfak tv kanalını silmeli ve yeniden kanala ait frekansı bularak kanal taramasını yapmalısınız. Taramanın bitmesi ile yeni eklenen kanalı kanal düzenleme kısmından eski planet mutfak tv yerine Sony mutfak tv gelecek şekilde ayarlama yapabilirsiniz.


  Bir önceki yazımız olan 1AN TV, NR1 TV, NR1TÜRK TV Astra 5B 31.5 frekansı başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi