İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Ş. Sadullah Balkan Sokağı uyducu

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Ş. Sadullah Balkan Sokağı uyducu
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      13 Mart 2018      386 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Sıklıkla kullandığımız çanak antenler hakkında ne kadar şey biliyoruz? Bu antenlerin çalışma mantığını bildiğimiz zaman antenlere hangi şeylerin zararlı olduğunu anlamak çokta zor olmayacaktır. Antenlerin baktığı yöne doğru ilk bakışı attığınız zaman önünde bina var bu nasıl çekiyor buradan diye düşünebilirsiniz. Ama antenler tam olarak karşıdan değil de neredeyse dik olarak havadan gelmektedir. Yani yaklaşık saat 3 yönüne gelmektedir. Böyle olunca da tam direk karşısında fazla yüksek olmayan binaların olması bir engel teşkil etmeyecektir. Aynı zaman da çok fazla çanak antenin montajı yapmaya yeri olmayan kişilerin genellikle bahçelerine anten montajı yapmak gereğini mutlaka duyarlar. Bahçelerdeki ağaçların önüne gelmesi antenin sinyalini engelleyecektir. Bu nedenle montaj yapılmadan önce iyice bir tespit edilmesi gerekir.

  En hızlı çanak antenci

  Yanlış duydum diye tekrardan okumanıza gerek yok J En hızlı çanak antenci olarak gösterilmemizin nedeni bizlere gelen siparişleri bir sonraki güne aktarmadan hemen aynı gün ve saat için randevuların yazılmasıdır. Birçok uyducu işi yapan firmaların randevu saatleri dolduğu zaman ancak yarın için gönderebileceğini belirtmektedirler. Ama bizler hep aynı gün için randevu alır ve kabul edenler veya isteyenler için bir sonraki gün içinde randevu oluştururuz. Önemli olan sizlerin hangi gün ve saate anten montajını yaptırmak istemenizdir. Sadece akşamları işten dönüş yolunda ike müsait oluyorsanız bunun için de ikinci bir kez aramanız gereklidir. Bir sonraki gün için alınan siparişler mutlaka bir sonraki gün içinde onaylanmadan gidilmemektedir. Aynı şekilde Ş. Sadullah Balkan Sokağı uyducu arkadaşımız sizleri telefon ile aramadan kesinlikle evinize veya vermiş olduğunuz adrese gelmemektedir.


  Bir önceki yazımız olan Cengiz Topel Caddesi uydu servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi