İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Mevlanakapı Mahallesi uydu servisi

  0212 594 1072 Tıkla Ara

  Mevlanakapı Mahallesi uydu servisi ile birlikte yapılan çalışmalar ve araştırmalar sonucu çanak anten sistemlerinin en çok bozulan yönleri genelde uydu kablosunun bozulması ve antenin yerinden sallanmasıdır. Yeni bir antene kolay kolay ayar yapmazsınız. Çünkü yeni yapılmıştır ve bununla ilgili olarak bütün tedbirler alınmıştır. Yalnız antenin biraz zaman geçtikçe eskimesi sonucu ortaya yeni problemler çıkmaktadır. Özellikle rüzgara karşı dayanıksız olan eski antenlerin fırtına da yön değiştirmesi muhtemel arızalardan görülmektedir. Yalnızca antenin vidalarını hafifçe gevşeterek elinizdeki profesyonel uydu sinyal bulma cihazını kullanarak anten ayarlarının yapılabildiğini biliyoruz. Yalnız bazı zamanlarda lnb tutan parçanın kırılması ve çok fazla çürümesi sonucu yeni bir çanak anten de takılması gerekebilir. Bunun için bizler Mevlanakapı Mahallesi uydu servisi olarak sabit servis bedelinin üzerine çanak anten ücretini de ilave olarak eklemekteyiz.

  Yalnızca servis parasının ödenmesi ve geri kalan bütün malzemelerin ücretsiz veya ücreti içinde olduğu bir servis hizmetimiz yoktur. Bu konuda duyarlı olmaya ve Mevlanakapı Mahallesi anten ayarı için randevu aldığınızda dikkatli olmanızı rica ederiz. Her ne kadar bizler bu konuyu savunsak ta kendine göre haklı olan müşterilerimiz de elbette olacaktır. Bundan dolayı kullanılan malzemeler artı ücretlendirilmektedir.

  Bu konu ile ilgili detaylı olarak bilgi vermek gerekirse, personelimiz ilk önce nasıl bir arızanın meydana geldiğini öğrenmek için çalışmalar yapmaktadır. Sonrasın da arızanın nedenini bulduğunda tam tespit yapılır ve ardından müşteriye arızanın bu parçadan kaynaklandığını, bunun değişmesi gerektiğini ve bu malzemenin de ücretini söyleyerek onay için müşterinin yorumunu beklemektedir.

  Müşteri o parçanın ve toplam olan ücreti onaylarsa tamam yapabilirsiniz derse arkadaşımız hemen geri kalan işlemleri tamamlamak için çalışır. Yalnız müşteri ben başka yerlerden de fiyat alayım, o parçayı kendim başka yerden alacağım daha sonra, şurada daha ucuz, yok o parça bozuk olamaz gibi problemler ve düşünceler ile bize geldiğin de bizler sabit servis bedelini alıp onarımı gerçekleştirmeden gitmekteyiz. Arıza tespit edildikten sonra ücret alınmaktadır. Mevlanakapı Mahallesi uydu servisi ile her zaman en doğru olanına ve en iyisine kavuşmak için bizi arayın.


  Bir önceki yazımız olan Atikali uydu servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  07 Ekim 2017      626 Okuma

  İpek Uydu Servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi