İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Manisa medya tv HD yeni frekans bilgileri 2018

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Manisa medya tv HD yeni frekans bilgileri 2018
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      07 Mayıs 2018      1506 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Kanalların bir, bir kapanıp hd yayına geçmesi üzerine Manisa medya tv HD frekansı bilgilerini yayınlayarak bu kanalında hd yayınlara geçtiği müjdesini vermek isteriz. Senelerin hızla geçmesi ile bütün elektronik teknolojilerinin de hızla eskiyip güncellediklerini görmekteyiz. Televizyonların da sıklıkla özelliğinin değiştirilmesi alışılmış olduğumuz cihazların da yerine en yeni cihazların getirilmesi zorunlu olmaya başlandı. Ben asla eski tüplü televizyonumu değiştirmem. 15 senedir uydu alıcısını kullanıyorum ve daha sıfır gibi çalışıyor. Hiç değiştirmeyeceğim diyebilirsiniz. Yalnız kanalların hd yayına geçmesi ile normal yayınları veren televizyon kanalları büyük bir hızla kapanmaktadır. Bu nedenle hd uyumlu bir uydu alıcısı almak ve kanalları daha net izlemek için işte size fırsat. Yeni bir uydu cihazı alın hemen yeni kanalları izlemeye başlayın.

  Bazı uydu alıcıların da cihazın modeli çok eski olmasına rağmen kanal listesini kontrol ettiğiniz de hd olan kanallar da listede yer aldığını görürsünüz. Hayretler içinde kalarak bu çok eski cihazda bile en yeni kanallar varken benim aldığım cihaz da bile hd yok deyip hayıflanmanız an meselesidir. Ama hd olan kanalın üstüne gelip ok tuşuna bastığınızda ses olduğunu ama ekranda görüntü olmadığı göreceksiniz. Bazı cihazlar desteklemediği kanalları listesine bile almazken bazıları da alır ama görüntüleri açmaz. Sizin de elinizde böyle bir uydu alıcısı varsa cihazınızın bozulduğu hissine kapılabilirsiniz. Ama hiç merak etmeyin. Sizin cihazınız zaten en balından beri hd yayınlara ile uyumlu olmadığı için bazı kanalları açmamaktadır. Yoksa yeniden bozuldu anlamına gelmemektedir. Manisa medya tv HD frekansı burada yer almaktadır.

   

  Uydu ismi: Türksat 4A Uydusu

  Tv kanalı: Manisa medya tv HD

  Frekansı: 12.730

  Sembol oranı: V Veya Dikey

  Polarizasyon: 30.000


  Bir önceki yazımız olan Karalpop tv kanalının kapanacağı söyleniyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi