İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Karalpop tv kanalının kapanacağı söyleniyor

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Karalpop tv kanalının kapanacağı söyleniyor
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      06 Mayıs 2018      465 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Çok ünlü haber sitelerden aldığımız duyuma göre 1 mayıs 2018 tarihinde şu anda kralpop tv olarak yayın yapan televizyon kanalının kapanacağı yönünde haberler yayılmaktadır. Daha önce de ntvspor kanalının da aynı firmaya ait olması ve bu kanalında kapatılmasına karşılık olarak çıkan bu söylentinin sadece bir yalan haberden ibaret olma ihtimali oldukça düşük. Çünkü daha önce de aynı şekilde kanalların kapatılmasına yönelik çalışmaların olmasından dolayı çok yakın bir tarihte Karalpop tv kanalının kapatılacağını beklemekteyiz. Genel olarak popüler olarak yayınlarını yapan kanalların kapanması durumun da yerine ünlü bazı kanallar gelmektedir. O frekansların boş durması ve izleyicilerini sinyal yok ile karşılamaları çok düşük bir ihtimaldir. Yeniden Türk televizyonculuk tarihinde giriş yapmak isteyen kanalların izleyicileri ile buluşmasında avantajlı hale gelmek için, bu şekilde yayın yapan kanalların kapatılması ile boşa çıkan frekansların yerine gelmeleri çok iyi olacaktır.

  Bu frekansların boşta olması hemen herkesin burada yayın yapabilir anlamına gelmemektedir. Bunun da mutlaka birkaç anlaşması ve diğer boş frekanslardan farklı olarak farklı ücretlerinde verilebilme ihtimali oldukça yüksektir. Şimdi Karalpop ttv kanalının kapanacağı söyleniyor haberleri ile kapanması durumun da yerine nasıl bir kanalın da geleceği elbette merak konusu.


  Bir önceki yazımız olan Tr6 tv frekansı ile yeni kanal yayında başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi