İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Kanal C yeni frekansı

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Kanal C yeni frekansı
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      28 Mayıs 2018      639 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Kanal C Türksatta yeniden 12730 v 30000 frekansın da yayına başladı. Kanalın yayın akışını hep sitesinden bilgi edinebilir ve iletişim numaralarından da iletişime geçebilirsiniz. kanal listenizde kanal c kanalı varsa he kanal da sinyal yok hatasını alıyorsanız kanalın üstüne geldiğinizde alt kısımlar da info olarak tanıtım amaçlı kanal hakkında bilgiler çıkar. bu bilgilere baktığınız da Kanal C yeni frekansı 12730 Dikey 30000 görüyorsanız o zaman kanal frekansın da problem yok ve sizin anten ayarınızda bir sorun oluşmuş demektir. yalnız kanala ait olan frekans farklı bir şekilde çıkıyorsa o zaman burada yazılan frekans ile kanal taraması yapmalısınız.

  kanal araması hakkıdna kısa bir bilgi de verelim sizlere.  kanal araması neredeyse her televizyon ve uydu alıcısı olarak değişkenlik göstermektedir. bu nedenle her ne kadar mantığı aynı olsa da almış olduğunuz televizyona ait ayarlamaları öğrenmeniz yararınıza olacaktır. yapılması gereken her türlü frekans değişikliği için bu bilgiler gerekli bulunduğundan dolayı en gerekli anında muhakkak kanal taramasının yapılması istenebilir.

  Kumandanız da yer alan menü tuşu basıp kurulum yazan yere giriniz. tp ekle veya manuel ekle gibi ibareler varsa onları burada açıklanan frekans bilgilerine istinaden yazınız. kanal arama tuşuna bastığınız zaman frekansı girdiğiniz kanal açılacaktır.

   

   

   

   

  12730 Dikey 30000


  Bir önceki yazımız olan GSTV HD FREKANSI başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi