İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Kalaycı Sokak televizyoncu

  0212 594 1072 Tıkla Ara

  Yapılacak olan uydu listemiz de devamlı olarak Kalaycı Sokak listesini görebiliyoruz. Buraya hizmet veren televizyoncular arasında sanırım en fazla burada işler yapan firmalardan biriyiz. Kalaycı Sokak televizyoncu ile birlikte yaptığımız işlerin tamamını sizler için yapmaktayız. Televizyonların arızalarını bulmak o kadarda kolay olmayan bir meslektir. Her ne kadar bizler anında sizler telefon da anlatırken bile arızanın ne olduğunu az çok tahmin etsek te bunu çok fazla uydu işi yapmamış olan kişilerin anlaması biraz zor olabilir. Tamamen yaptığınız işe yoğunlaşmak arızaların tespitini biraz daha kolaylaştıracaktır. Bizler sadece uydu sistemleri işlerini yapıyoruz. Yaptığımız iş sadece bir tek konuda olduğu için uydu sistemleri ile ilgili ne varsa hepsini yapmış bulunmaktayız. Kısa zaman da büyüyen firmamızın bu ısrarcı büyümesinde katkılarınızı elbette unutmadık. Yoğun olarak bizlere harcamış olduğunuz emekten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Televizyon kanal arama ayarları

  Televizyonlar birbirlerinden farklı model, tasarım ve menü açısından çok farklılık göstermektedir. Yani sizler kendi evinizde ki televizyon ayarlarını biliyor olmanız bütün herkesi televizyonunu veya komşularınızın televizyonlarını ayarlayabilirsiniz anlamına gelmemektedir. Anten kurulumlarını yaparken ilk önce kullanmış olduğunuz sistemi iyi tanımanı gerekir. Merkezi uydu sistemleri mi kullanılmış yoksa normal çanak anten mi? kaç tane çanak anten var bunları hepsini nasıl kullanabilirim? Merkezi uydu sistemleri yapılırken Türksat veya Avrupa çanak anteni için diseqc çıkışlarını nasılö yatıklarını öğrenmeniz işinizin daha sorunsuz geçmesine neden olacaktır.

  Televizyon anten kurulumu yerine giriş yapınız Türksat çanak antenini eklemek için uydu listesinden Türksat42E seçeneğini bulunuz. Ayarlama kısmından diseqc 1 seçeneğini etkin hale getirerek kanal aramasını gerçekleştirin. Eğer birden fazla çanak anteniniz varsa aynı işlemi yaparak uydu listesinden o uydunun ismini bularak Ok tuşuna basınız. Ardından diseqc ayarlamasını 2 veya 3 yapınız. (hangi çıkışı bağlı ise o çıkışı seçmelisiniz) Kalaycı Sokak televizyoncu sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Kanal aramasını yaparak kanal liste düzenleyiciden de kanal sıralamasını yapabilirsiniz.


  Bir önceki yazımız olan Hasan Tahsin Caddesi televizyon servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  06 Nisan 2018      243 Okuma

  İpek Uydu Servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi