İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Hrt akdeniz tv yeni frekansı

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Hrt akdeniz tv yeni frekansı
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      14 Mayıs 2018      772 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  12685 frekansı bü günlerde onlarca kanala ev sahipliği yapıyor. Bu frekansı türksatta yeni açılan kanalları barındırmaktadır. Burada olan birçok kanal yüksek kalite de uydu frekansına sahip olan kanallarıdır. Yani sizler çok ünlü bir kanalın HD olan yayınları izlerken ufak bir rüzgar veya yağmurda sinyal kesilmeleri beklenirken aynı şekilde sembol oranı 30.000 olan bu kanallarda en ufak bir sinyal kaybı yaşanmamaktadır. Bunun nedeni de Türksat 4a uydusunun sembol oranı 27.500 ve 30.000 numaralarına sinyali çok fazla göndermesidir. Bu nedenle bazı kanal sahipleri bunun farkında olduğu için özellikle bu frekansı istemekte bazıları da şansının yaver gitmesi ile buralarda yer verilmektedir. Hrt akdeniz tv yeni frekansı için burada yazılan bilgiler doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

  İlk önce televizyonunuz da daha önce kanal ayarlaması kanal ekleme silme veya taşıma gibi işlemleri yapıp yapmadığınızı kendinize sormalısınız. Eğer hiç yapmadıysanız denemenizi tavsiye etmem. Bir tane kanalı izleyeceksiniz diye televizyonun ayarlarını tamamen bozmanıza hiç gerek yok. Fakat daha önceden yaptım ve kanalları zaten hep ben ekliyorum diyorsanız buyurun size Hrt akdeniz tv nin yeni frekans bilgileri.

  Uydu ismi: Türksat 4A Uydusu

  Tv kanalı: Hrt Akdeniz Tv

  Frekansı: 12685        

  Sembol oranı: V Veya Dikey

  Polarizasyon: 30000


  Bir önceki yazımız olan Trt Diyanet Hd kanalının frekansı için buraya başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi