İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  GRT tv frekansı. Yani bir kanal açıldı

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, GRT tv frekansı. Yani bir kanal açıldı
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      17 Mayıs 2018      1139 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Türksat uydusu yüzlerce kanal barındırma hizmeti veriyor. Her gün kanalların hd frekanslarına geçmesi, eski frekanslarını kapatması, yeni kanalların açılması ve maddi yükümlülüğü taşıyamayıp kapatan televizyon ve radyo kanallarına ev sahipliği yapmaktadır. Şimdi aldığımız bir habere göre türksatta yeni yayında olacak bir kanalın daha olacağıdır. Bu kanalın ismi ilk belirlemelere göre GRT TV olarak yayın yapması beklenmektedir. Frekansları açıklanan kanalın nasıl bir yayın politikasını gerçekleştireceğini henüz bilmemekteyiz. Bundan dolayı kanala eit olan yayın akışlarını veya görüşlerimizi sunmamız çok zordur. Yakın zaman da kanala ait diğer iletişim bilgileri, yayın akışı, ve programları ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz bir makale hazırlamayı düşünüyoruz.

  GRT TV FREKANSI için burada belirttiğimiz dışında farklı bir frekansı yoktur. Şu anda yayın kesilmediği sürece sadece bu frekansları kullanmaktadır. Sizler şayet bunları eklemenize rağmen yine de kanalı bulamıyorsanız uydu alıcınızın frekanslarının bir tık yukarı veya aşağıdan alması ile doğrudan ilgili olabilir. Yani diyelim ki kanalı frekansı 12032 olduğunu düşünürsek sizler bunu girmenize rağmen yine de açılmıyorsa 12033 olarak arama yapmanız gerekir. Bazen bu metot işe yaramaktadır. Bir kanalın frekansı birçok televizyonda aynı görünürken farklı televizyonlarda çok farklı bir frekans olarak görmeniz mümkün.

  UYDU İSMİ: Türksat4a

  KANAL İSMİ: GRT Tv

  FREKANS: 12685

  POLARİZASYON: V – Dikey

  SEMBOL: 30.000


  Bir önceki yazımız olan Hrt akdeniz tv yeni frekansı başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi