İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Eyüp uydu servisi

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Eyüp uydu servisi
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      04 Haziran 2017      1080 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  İstanbulun gözde ilçelerin den olan ve istanbula gelip te onu ziyaret etmeden geri dönmek istenmeyen yer dir orası, resulullah s.a.v.’in mübarek arkadaşı, evinde misafir ettiği büyük zattır o. Sırf istanbul hakkın da Peygamber efendimiz Hz. Muhammed S.A.V Efendimizin söylemiş olduğu mübarek hadisi şeriflerine nail olmak için istanbula geldi.

  Eyüp ilçesinde eyüp merkez cami ismi ile adını taşıyan caminin hemen yanındadır kabri şerifi. Eyüp semtine geldiğiniz de hem camiye uğrayıp farz namazlarınızı kılabilir, orada bulunan muhteşem atmosferden faydalanabilir, Hz. Eyyüp el ensari hazretlerinin kabrine gidip dua edebilir, varsa dilekleriniz Rabbimizden hz. Eyyüp hürmetine deyip dua etmeniz ve oradan ayrıldıktan sonra Haliç kenarına giderek muhteşem istanbul boğazını izlemenin keyfine doyabilirsiniz.

  Eyüp uydu kurulumu

  Eyüp uydu servisi firmamız Eyüp te bulunmaktadır. burada hangi mahallede olursanız olun eyüp mahallelerinin tamamına Eyüp uyducu merkez mahallesinden gönderim sağlanarak hangi bölge olursa olsun servis araçlarımızla yapmış olduğumuz servis ile aynı günde tam manasıyla hizmet vermeye devam ettiğimizi sizlere belirtmek isteriz. Eyüp anten servisi eskimiş olan çanak antenlerin sinyal seviyesinin azalmış olacağını ve eskimiş olan uydu anten kablolarının çok fazla sinyal gönderimi sağlayamadığından dolayı değiştirmenizi önermektedir.

  Burada değiştirilmeyen ve ayrı ayrı eklerler birleştirilen uydu kablolarının ek yerlerinden sızan su ile televizyonunuzun sinyal yok sorunu ile karşılaşmasına sebep vermektedir. Ve her defasın da Eyüp çanak servisi Tarafından gönderilen ve ya hangi firma olursa olsun Eyüp televizyon servisi gibi firmalarla da yapılan görüşme sonucu tamircinin ek yerin den kabloyu yenilemesi sonucun da sizler yine de servis ücreti vermek zorun da olduğunuzdan dolayı bir defalığına mahsus kablonuzu ek ara konnektörlerle tutturulma dan yeni bir kablo montajı yapılıp senelerce kablo arızaları yüzünden boşuna para vermektense bir kere sadece kablo ve servis ücretini vererek tasarruf sağlamış olabilirsiniz.

  Eyüp uyducu

  Eyüp uydu servisi Sizlere daima en doğru olanı söyleyip dürüst işçilik yapmaktadır. Bizlere olan güveninizi kaybetmemek adına sizlere en kaliteli hizmet getirip en makul fiyatla işçilik ücreti almaktayız. Eyüp televizyon montajı Ve buna benzer işlerinizi firmamızca yapılan teknik servis iletişim merkezimizi aramanız durumunda size en yakın konumda bulunan Eyüp uydu servisi Tarafından Eyüp te hizmete devam eden çalışma arkadaşımız sizlere daima en güzelini ve en yeni fikirleri sunmanın mutluluğunuzu yaşamaktadır.

  En son teknolojik cihazlarla çanak anten montajı ve anten ayarlamasını gerçekleştiriyoruz. Eyüp çanak anten montajı için yüksek kaliteli ve hd yayınlarında ölçümüzü yapacak olan satlock yani uydu bulucu cihazlara sahibiz. Türksatta bulunan en zayıf sinyal üzerinden en yüksek seviyenin yakalanması durumunda var olan bütün kanalların sorunsuzca açılması, yüksek görüntü ve ses teknolojinin iletilmesi, yağmurlarda fırtınada sinyalin kaybolmaması için elimizden gelen çabayı gösterdiğimizi belirtmek isteriz.

  Bununla ilgili olarak çanak antenin nereye montajının yapılacağı çok ama çok önemlidir.

  Eyüp uydu servisi firması

  Çanak anten ayağının sabit kalması için öncelikle beton bir yere montaj yapılmasını tavsiye ederiz. Yalnız imkansızlıktan dolayı çatıda bulunan soba bacalarına da montajın yapılması sonucu çok güzel neticelere ulaşılabilir. Eyüp uydu montajı için size tavsiyemiz eğer çatınızı onarımdan geçiriyorsanız çok fazla uzun olmayacak şekilde iki veya üç adet çanağın bağlanabileceği şekilde çanak direkleri dikmeniz en iyi olan yöntemdir. Yalnız dikkat edeceğiniz birkaç husus vardır.

  Eyüp çanak antenci

  Burada önemli olan bu çanak direğinin sağlam ve sallanıyor olmasıdır. Çatının tahtasına tutturulan direkler sağlam olmamakla birlikte sallanması açısından hem çatının zarar görmesi hem de direğin çok fazla sallanmasına sebep olacağından dolayı elinizdeki imkanları zorlayarak beton ile yapılmasını veya direğin çatının içine giren kısmı mutlaka beton ile kaynak makinesi ile beta beton dökerek te yapılabilmektedir. Bununla ilgili olarak  Eyüp uydu servisi tarafın direk dikme işlerini maalesef yapmamaktayız.

  Bu sizler veya bir çatı ustası demirci ustası tarafından yapılması daha sağlıklı ve sağlam olacağından dolayı direk yapılıp sağlamlığını test sonra bizler gelip çanakların montajı ve ayarlanması konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Eyüp uyducu Telefonuna buradan ulaşamazsanız sitemizin iletişim sayfasındaki dükkan 0212 hatlı numaralarımızı aramanızı rica ederiz. Direk olarak sizlere teknik servis ekibimize yönlendirerek antenlerin anasıl ayarlandığı ve ayarlama ücreti konusunda yeterli bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Aynı zaman da elinizdeki olan malzemeleri de telefonun diğer ucundaki Eyüp uyducu arkadaşımıza sorabilirsiniz.


  Bir önceki yazımız olan merkezi uydu sistemi ayarı başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi