İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Dökmeci İbrahim Sokak uyducu

  0212 594 1072 Tıkla Ara

  Uydu servisi hizmetleri yaz kış demeden tüm hızı ile devam etmektedir. Haftanın her gününü sizler için çalışmaya ayıran personellerimiz ile hemen bir telefon ile bizlere ulaşmanız yeterlidir. Televizyon ve çanak antenlerin ne zaman bozulacağı hiç belli olmaz. Eğer yaşadığınız çevre de elektronik malzemelerin tamiratı veya Dökmeci İbrahim Sokak uyducu yoksa bu konuda çok zorlanacağınızı söyleyelim. Tanımadığınız bir yerde ikamet etmek ile kimseyi tanımamanın sıkıntısını çekebiliyor insan. Bu tür zorluklar kaşısın da dik durabilmek ve işlerinizi hemen yaptırmak için mutlaka telefon numaralarımızı kayıt etmeniz de yarar var. Her zamana için hazırda olan elemanlarımızın telefonda siparişlerin gelmesi ile hemen açıklanan adrese gönderimi sağlanmaktadır.

  Sorunların nereden kaynaklandığını özetlemeniz halinde gelen arkadaşımızın daha temkinli ve tedarikli bir şekilde gelmesine fayda sağlayacaktır. Yapılan tamirlerin dışında olan anten arızalarınıza hemen hızlı bir şekilde yapıyoruz. Kısa gelen anten kablolarını çok fazla uzun olmadığı veya çok eski yıpranmış olmadığı sürece değiştirmeden ek yaparak durumu kurtarabiliyoruz. Böylece müşteri komple kablo değişikliği yapılmadığı için cebinden de fazla para çıkmamış olacak.

  Ek kablo yağmak sağlıklı mı?

  Kabloların ek yapılması ile birlikte sinyal kalitesinin biraz düşeceğini unutmayın. Kabloların ek yerlerine ne kadar bantlarsanız bantlayın yine de bazı durumlar da bu ek yerlerine su girme ihtimali oldukça yüksektir. Bu nedenle evin içerisinden ek yapmanız halinde bir şey olmaz. Ama yukarıdaki kablonun çürük olması ile yağan yağmur sularının kablonun içine girebileceğini ve ek yerinde oksitlenme ve hatta çürümesine neden olacaktır. Kablo değişikliği konusun da uzman arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Sadece çanak anten işlerini yaptığımız için bizde çalışan personellerin tamamı uydu servisi ve çanak antenlerin rızaların onarılması konusun da birbirinden kabiliyetli olan kişilerden oluşmaktadır.


  Bir önceki yazımız olan Barış Sokak uydu servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  15 Nisan 2018      202 Okuma

  İpek Uydu Servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi