İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Cibali Haydar Sokak uydu servisi

  0212 594 1072 Tıkla Ara

  Görüşmeler sonucunda evinizde ki televizyonlara sinyalin gelmemesinin nedenleri arasında gösterilen sorunların başında, binaların hemen dibinde yapılan çok katlı gökdelenlerden kaynaklandığını hemen belirtelim. Cibali Haydar Sokak uydu servisi olarak bu tür problemler ile çok fazla karşılaşmaktayız. Bütün binaların normal bir seviye de olması problem olmazken, bir binanın hepsinin arasından çıkıp ta diğer binaların boyundan iki üç kat daha uzun binaların dikilmesi hakikaten problem çıkaracak sorunlar arasındadır. Eğer hemen dibinde olan evlerden bahsedecek olursak onlar için yapılacak pek bir şey yoktur aslında. Kendi çanak antenlerini kendi binaların da kullanamayacaklarını ve onlar için eğer yer ve komşularınız izin verirlerse sizler farklı çatılara anten montajı yapmak sürati ile montaj yaptırabilirsiniz.

  Cibali Haydar Sokağı uyducusu

  Çanak antenlerin farklı bir yere taşınması sonucu kabloların mesafeleri de elbette uzayacaktır. Bu nedenle kablolar da daha sonra problem çıkması daha çok meydana gelecek olan arızaların başında yer alacaktır. Kısa gelecek olan kablolara ek yapılması sonucu ek yerlerine sizler istediğiniz kadar izole bant ile bağlarsanız bağlayın yine de çok fazla kablo arızası ile karşılaşabiliyoruz. Bu durumdan tamamen kurtulabilmek için Türk malı kablo seçiminde bulunmalı ve kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle elektrik aksamları ile ilgili alınacak olan malzemelerin kaliteli olmasına özen göstermenizi tavsiye ediyoruz. Cibali Haydar Sokak uydu servisi firmasının satmış olduğu kablolar tamamen Türk mallarından oluşan ürünleri sizlere sunuyoruz.

  Televizyonlarınızın ekranı gelmiyorsa ve sadece ses çıkıyorsa bizlerin bu tür arızaları yapmadığımızı belirtelim. Bu arızaların nedenleri televizyonların kendi içinde olan problemler ile kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Firmamızda da televizyon tamiri olmadığı için bu gibi durumlar da telefon ile siparişlerin iptali veya randevu oluşturulmadan red ediyoruz.


  Bir önceki yazımız olan Marmara Sokağı anten servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  22 Mart 2018      222 Okuma

  İpek Uydu Servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi