İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Cep telefonundan uydu sinyalini yakalama programı

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Cep telefonundan uydu sinyalini yakalama programı
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      28 Haziran 2018      622 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Tam bir bilgisayar hastası olan kişilerin bile cep telefonların birer akıllı telefona dönüşmesinin ardından bilgisayarı tamamen bırakmalarına cep telefonları sayesinde tedavi edilmiştir desek abartmış olmayız. Telefonlar ile neler yapılmıyor ki. Cep telefonundan uydu sinyalini yakalama programı ve buna benzer çanak anten ayarla programını indirmek ile kullanmak istiyorsanız burada anlatılanları doğru bir şekilde yapmalısınız. Kısa bir zaman önce cep telefonların hazır kart kontörlü olan telefon hatlarından kısa mesaj sms bile atılamazken şimdi ise her bir şeyi telefonlar üzerinden yapmaktayız.

  Sık sık çanak anten ayarınız bozuluyorsa ve bunun önlemini alamıyorsanız cep telefonlarınıza burada anlatacağımız programı yüklerseniz ikide bir uyducu çağırmanıza gerek kalmadan kendi çanak anteninizi kendiniz ayarlayabilirsiniz. Bu program android işletim sistemi taşıyan telefonlar için geliştirilmiştir. Apple olan telefonlarda bu program var bilmiyoruz. Dilerseniz satellite direktör yazarak apple içinde çıkan sonuçlara bakabilirsiniz.

  Cep telefonu ile uydu sinyali bulma programları

  1. Satellite director – Program şu an için 4 yıldız almış

  https://play.google.com/store/apps/details?id=zekitez.com.satellitedirector&hl=tr

  1. Satellite finder – Program şu an için 4 yıldız almış

  https://play.google.com/store/apps/details?id=satfinder.erstudior.satellitedirector&hl=tr

  1. DVBFinder – Program şu an için 4 yıldız almış

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dvbfinder.dvbfinder&hl=tr

  Programı nasıl kullanacağım?

  Programın çalışma mantığı çok basit. Kamera yardımı ile çanak anten ayarını bulmaya çalışan bu programı kullanmaya başladığınız zaman tıpkı hiç bilmediğiniz bir oyunu indirdiğinizde hangi tuşun ne işe yaradığını anlamak için hepsine tek tek basıyorsanız aynı şekilde, bununda zaten 3 tane seçeneği bulunan bu prgramı kısa bir zaman içerisinde çözebileceğinize inanıyoruz.

  Programı burada dilerseniz indirme şansınız var. Kullanımı konusunda Google play de ürünün kendi sayfasında kullanımı ile ilgili bir video hazırlanmış dilerseniz o videoyu da izleyerek yeterli bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Cep telefonundan uydu sinyalini yakalama programını indirmeden önce telefonunuzun sensör ayarını iyi bir şekilde yapmalısınız. GPS açık olmalı, telefonun internete bağlı olmalı ve en önemli özellik olan pusula özelliğinin telefonunuza olması gerekir. Aksi takdirde sağlıklı bir şekilde çanak anten ayarını yapamayabilirsiniz.


  Bir önceki yazımız olan Bir uydudan iki televizyon çalıştırmak, bölmek ve bölmenin zararları başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi