İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Büyük Ada Sokağı anten servisi

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Büyük Ada Sokağı anten servisi
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      11 Mart 2018      466 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Televizyonlarda ki hoş olmayan görüntüler izlediğimiz zaman ne kadar kötü bir alışkanlık içerisin de olduğumuzun farkına varıyoruz. Keşke hiç hayatımıza girmeseydi bu televizyonlar desek te 10bazı zamanlar, televizyonlardan uzak kaldığımız zaman ne kadar bağlı olduğumuzun farkına varıyoruz. Özellikle yeni evlere taşınırken mutlaka ilk önce kurulması gereken eşyaların başında yer alır. Her ne kadar yeni evlerde her şey hazır ve merkezi uydu sistemleri hazır bir eve taşınıyoruz diye düşünürken bazı sorunlar peşinizi bırakmayabilir. Büyük Ada Sokağı anten servisi sizlere bu konuda yardımcı olmaya her zaman için hazırdır. Yeni binalar genellikle uydu prizlerinin yanlış takılması, merkezi uydu sisteminde hataların olması, evinize gelen sıfır kablonun hatalı ve fabrika çıkışlı arızalı olması gibi sorunlar çıkabiliyor.

  Yeni ev de televizyon ayarlama

  Yeni evlerin televizyon ayarlarını yapabilmeniz için ilk önce o bina da sizden başka taşınanın olu11p olmadığını kontrol ediniz. Ardından taşınan farklı daireler varsa televizyonlarının çalışıp çalışmadığını lütfen sorunuz. Almış olduğunuz cevap olumlu ise mutlaka sizin de eviniz de sinyal var demektir. Tabi ki farklı bir hata veya içinden çıkılmaz bir durum yoksa.

  İlk önce televizyonu üniteye veya masa üstüne sağlam bir şekilde yerleştiriniz. Ardından duvarda hazır bir şekilde duran anten prizinden televizyona kadar çekilecek bir anten kablosu bulunuz. Sonrasın da her iki uç için konnektör yerleştiriniz. Sonrasında televizyonu prize takarak açma kapama düğmesinden televizyonu açmayı deneyin. Kanallarınız yüklü ise kanalların çekip çekmeyeceğini anlamak için kanal listenizden bir iki tane kanalı seçip Okey tuşuna basınız. Kanallarınız açılmıyorsa anten kurulumu kısmından diseqc seçimini binanızın yapısına göre 1 – 2 yada A – B olarak ayarlayınız. Bu kısa ayarın ardından kanallarınız silindiyse yeniden kurulum yapmalısınız. Büyük Ada Sokağı anten servisi için telefonlarımızdan bizlere ulaşınız.


  Bir önceki yazımız olan Tamirciler caddesi anten servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi