İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Bayrampaşa Ali Fuat Başgil uyducu İPEKUYDU

  0212 594 1072 Tıkla Ara

  Bayrampaşa’nın güzel yerlerinden biridir aslında Ali Fuat Başgil caddesi. Burası Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa ortasında kalan bir yer olduğunu belirtelim. Burayı daha önce görmeyen birileri var ise mutlaka buralardan geçmişsinizdir ama ismini bilmediğiniz için hatırlamıyorsunuz diyelim. Sıklıkla ziyaret edilen yerlerden biri olan Bayrampaşa Ali Fuat Başgil uyducu ve buranın ismini taşıyan bölgede bizler anten işlerini yapmaktayız. Kısa bir süre içerisin de hemen yanınıza gelecek olan arkadaşımız ile anten tamirlerini yapabilmeniz için mutlaka telefon hatlarımızdan bir veya ikinci bir hattımızı arayıp bilgi vermelisiniz. Gün içerisin de sizlerden telefon bekleyen arkadaşlarımıza ulaşmanız artık çok yakın.

  İsterseniz firmamıza gelin veya dilerseniz bizleri telefon ile arayın. Anında sizlere geri dönüş sağlayacak olan servis merkezi, sizlere vermiş olduğunuz saatte tam zamanında yanınızda olacak inşallah. Sizlere verilen servis saatini hem servis çalışanımızın hem de sizlere uyan bir zaman olacağı konusunda hem fikir olmanızı tavsiye ederiz. Sizlere söylenecek olan saati beğenmeyip kabul etmeyebilir ve tamda sizlere uygun olan zaman dilimini servis arkadaşımıza aktarabilirsiniz.

  Ali Fuat Başgil anten tamircisi

  Anten siparişlerini bizler hemen hemen her gün almaktayız. Bu siparişlerin tamamını aynı gün içerisinde hemen hızlı bir şekilde alarak tamiratlarını da yetiştirerek ondan sonra paydos ediyoruz. Söz verilen orada olmanın gururunu her zaman yaşıyoruz. Eğer Allah korusun çok büyük bir aksilik olduğu zaman ve yetişemeyeceğimizi anladığımız zaman mutlaka sizleri arar ve bilgileri veririz. O esnada artık sizlere kalan ya almış olduğunuz randevuyu iptal etmeniz ya da yeni verilecek olan servis saatini Ali Fuat Başgil anten tamircisi ile birlikte tekrardan istişare yaparak randevunuzu oluşturmanız gerekir.


  Bir önceki yazımız olan Ali Baba Türbe Sokak çanak antenci başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  09 Mart 2018      411 Okuma

  İpek Uydu Servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi