İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Taşoluk Mahallesi uydu servisi

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Taşoluk Mahallesi uydu servisi
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      18 Şubat 2018      458 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Taşoluk Mahallesi uydu servisi dükkanı olarak bizler Arnavutköy’de olan bir mahalle de ikamet etmekteyiz. Hem Taşoluk hem de civarda olan yerlerin çanak anten tamirlerini yapmak için burada hizmet vermekteyiz. Sizlerin çanak antenlerinin bozulması esnasında tamircileri sokak, sokak aramanızdan ziyade hemen yanı başınızda olan bir yerden servis istemeniz daha iyi olmaz mı sizce? Hem vakit açısından hem de çok uzaktan gelmediği için servis yükseltme gibi bir sorun olmadığından her iki yönden de karlı çıkın. Çanak anteni tek başınıza kullanıyorsanız tamiratının daha kolay yapılacağına ve bozulmuş olan malzemelerin değiştirilmesi esnasın da daha ucuz bir yol olacağına emin olabilirsiniz. Ortak olarak kullanılan çanak antenler zaman içerisin de her bir dairenin bozulması esnasın da farklı kişilerin gelip anteni ayarlamasının hiçbir sakıncası olduğunu düşünmüyoruz. Yalnız Lnb kısmına takılan olan anten kabloları ve konnektörlerin zaman içerisinde en ufak bir dokunmanız da bozulacağını unutmayın. Konnektörlerin uç kısmına her hangi bir toz girmesi sonucu zedelenen yerlerin dokunmanız esnasında bir daha çalışmama ihtimali oldukça yüksektir. Taşoluk Mahallesi uydu servisi diyor ki Bu nedenle Ortak kullanılan antenlerin tamiratını yaparken kesinlikle farklı bir kişinin kablosuna dokunmamanız gerekir. Yoksa zaten zor olarak değiştirmiş olduğunuz kablonuzun yanı sıra tam da her şey tamamlandı derken birden bire alt kat veya yan daireden birinin benim televizyonum da sinyal yok yazıyor demeleri sizleri şaşırtmasın.

  Taşoluk Mahallesi anten tamiri

  Sizlerin de çanak antenin de bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bizleri hemen telefonlarımızın dan aramalısınız. Öte yandan telefon da aramak ile ilgili ufak bir sorun yaşıyorsanız web sitemiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. İletişim formunu doldurarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Yalnız acil olan işleriniz de iletişim formunu doldurmak yerine cep telefonlarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. Çünkü her ne kadar iletişim formuna gelen yazılarımızı takip etsek bile telefon yerini tutmamaktadır. Taşoluk Mahallesi uydu servisi kısa bir süre de gelerek sizleri sinyal yok yazısının sorunundan kurtaracaktır.


  Bir önceki yazımız olan Karlıbayır mahallesi uydu servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi