İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Akın Sokak uydu arızalarının yapılması

  0212 594 1072 Tıkla Ara

  Merkezi uydu santralleri eskiye göre daha çok özelliklere sahip sistemler olma yolunda hızla ilerlemektedirler. Şu anda en son teknoloji ile donatılan sistemlerin bazı firmaları 3 yıl bire bir olarak değişim garantisini bile sunmaktadırlar. Düşünebiliyor musunuz? 3 sene merkezi santrali kullanacaksınız ve bozulması durumunda hiç tamirat ile uğraşmadan direk olarak sıfırını vermektedirler. İnanılmaz güzel bu mutlu haberlerin ardından sizlerden merkezi santral alırken çok az daha fazla para ödeyerek 3 yıl garantisi olan cihazları tercih edebilirsiniz. Akın Sokak uydu arızalarının yapılması ve kurulumunun da gerçekleştirilmesi için mutlaka bizlerle çalışmalı ve bunun bir ayrıcalık olduğunu keşfedebilirsiniz.

  Bozuk uydunun garantiye gönderilmesi

  Zaten ülkemiz de 2 yıl garantinin sunulması en ufak bir elektronik malzeme de bile mevcuttur. Yalnız bu garanti kapsamında olan cihazlarda her firmanın çalışma mantığı değişiktir. Bazıların da 21 gün yasal garanti süresine hiç dikkat etmeden aylarca cihazı yapmamakla direnirler. Bazıları da hemen cihaz ellerine ulaşır ulaşmaz aynı gün içerisinde tamirini yaparak hemen kargo işlemlerine başlarlar. Her ne kadar garantide kaybedilen sürenin aşılmaması içinde yasalar olmuş olsa da bu gibi yasalar bir nevi uygulanmamakta denebiliriz. Bunun nedenleri de aslında almış olduğunuz cihazı sizler kargoya vermeli ya da kendiniz belirtilen adrese götürmelisiniz. Yalnız sizler yine de ben aldığım yeri tanırım ne olursa olsun bana yardım etmek zorunda mantığı ile hareket ederseniz cihazınızın gitmesi ve gelmesi normalden çok ama çok daha fazla sürecektir.

  Garantideki süre neden aşılır?

  Çünkü bir iş yeri normal bir elektronik malzemenin satışını yaptıktan sonra aradan bir süre geçtiğinde artık cihazın arıza yapması durumunda kendiniz garanti belgesinde yazan bilgiler doğrultusunda söylenen adrese götürmeniz gerekir. Yalnız aldığınız adrese giderseniz bu uydu servisi firması veya elektrikçi de olabilir, buralara gittiğiniz de firma sahibi cihazınızı alır iş yerinde bekletir. Ta ki o malzemeleri getiren kişi dükkana farklı bir zamanda mal getirdiği zaman veya sizler artık kaç hafta sonra bilinmez ama malzeme almaya gidildiği zaman sizin cihazınız da daha yeni gönderilir.

  Cihaz bozulunca nerelere götürülmelidir?

  Bu arada malzeme alınan yer sadece toptancıdır. Cihazın tamir edilmesi gereken yer değildir. Burada da bu süre bekletilip aradan birkaç gün sonra gönderilmektedir. Yani sizler toplam da 5 günde arızanın yapılması, kargonun gönderilmesi ve sizin tarafınıza teslim edilmesi toplam da 5 günü neredeyse geçmemektedir. Ama aldığınız yere verdiğiniz zaman 1 ayda gelmez. Akın Sokak uydu arızalarının yapılması için direk olarak firma ile iletişim kurmalısınız.


  Bir önceki yazımız olan Ahırkapı İskele Sokak uydu antenci başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  28 Nisan 2018      226 Okuma

  İpek Uydu Servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi