İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Akasya Sokağı uydu servisi

  0212 594 1072 Tıkla Ara

  Uydu antenleri bozulduğunda ilk önce kendimiz bir yerleri kurcalarız. Televizyonların kanal aramasını başlatırız. Anten ayarları kısmından kurulum ayaklarını değiştirerek yine de arama yaparız. Bunlar sonuç vermediğin de cihazımızı fabrika ayarlarına çeviririz. Bu sefer önceden ve fabrika çıkışlı olarak yapılmış olan ayarların bozulmasına ve bir daha da aynı şekilde otomatik kanal bulma, TKGS özelliği gibi özelliklerin de bir daha çalışmamasına sebep oluruz. Bunun yanı sıra gider çanak anten ile uğraşırız. Antenin vidalarını hiç gevşetme gereği bile duymadan ellerimizle anteni sağa sola bükme süratiyle anteni sarsarız. Böyle yapıldığı zaman dokunduğumuz her tarafı bozduğumuzun farkında değiliz. Her ne kadar anten tamircileri gelip bu kurcaladıkça bozduğunuz yerleri yapabilse de bazen bu sorunlar çoğaldıkça servis bedelinin artmasına ve bazen de asla yapılmamasına neden olabilir.

  Teknik servis elemanları bütün sorunları yapabilir. Yalnız bazen öyle bir kurcalarsınız ki yetkili servise gitmeden televizyon düzelmeyebilir. Bu nedenle hem uydu teknik servis bedeli ödersiniz hem de yetkili servis bedelini de artı olarak ödemek zorunda kalabilirsiniz.

  Anten hızlı uydu servisi

  Hızlı bir şekilde gelen personellerimizden ihtiyaç duyduğunuz birçok malzemeyi hemen orada arkadaşımızda olup olmadığınız teyit ettikten sonra fiyatını da öğrenerek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan sorunların üstesinden gelmeye çalışan firmamız şile yapacağınız görüşmeler sonucu hemen sizlere aynı gün içerisin de yardımcı olacağız. Bir anlık bile tereddüt etmeden güvenebileceğiniz firmaların arasında yer aldığımızı belirtelim. Sizlere en yakın olan uyducu arkadaşımız için hemen bizi telefonlarımızdan arayınız. Hızlı iletişim numaralarımızdan vereceğiniz uydu servis hizmetlerine ait siparişleri hemen yerine getirmek için çabalamaktayız. Akasya Sokağı uydu servisi anında burada ve hep yanınızda.


  Bir önceki yazımız olan Zemberek Sokağı uydu servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  18 Mart 2018      236 Okuma

  İpek Uydu Servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi