İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  1AN TV Astra 5B 31.5 Uydu frekans bilgileri

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, 1AN TV Astra 5B 31.5 Uydu frekans bilgileri
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      19 Mayıs 2018      958 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  1AN TV kanalını sizler Türksat uydusu ile takip ediyor olabilirsiniz. Yalnız bu müzik kanalının farklı bir uyduda da yayın yaptığını biliyor muydunuz? Evet, yanlış duymadınız. 1AN TV kanalı artık Astra 5B 31.5 uydusunda yayında. Bu uyduya dönük olan bir çanak anteniniz varsa sevdiğiniz kanalın yayınlarını bu Astra uydusundan da takip etme fırsatını yakalayacaksınız. Bu uydu Almanya’nın resmi olan uydusudur. Ülkemizde de çok fazla kullanılan bu uydunun diğer farklı ülkelerde de özellikle maç yayınlarını sevenlerin tercih ettiği uydular arasındadır. Number one 1AN TV kanalının frekans bilgilerini burada yayınlamamız ile birlikte iyi bir şekilde yara yapılan uydunuzdan arama yapmalısınız. Birden fazla çanak anten eper bir tane televizyona bağlıysa bu televizyonda kanal araması yapmanız normal göre biraz daha zor olacaktır. Bu nedenle kanal taraması yapmadan önce yörüngeleri iyice dikkatli bir şekilde okuyarak takip etmelisiniz.

  En üstte bulunan uydular kısmından kullanılan uyduyu Astra yapmanız gerekir. Zaten yayında olan çanak antenin ayarları ile oynamamalı ve sadece belirtilen frekansı girmeniz yeterlidir. Bununla birlikte eğer farklı kanalları bulmak için kanal taramasını tamamen çok fazla bir şekilde yapmak isterseniz uydu için otomatik arama yapmalısınız. Otomatik arama yapmanız ile birlikte 1AN TV Astra 5B 31.5 frekansı girmeniz gerekmez. Bu yöntem bütün kanallarınızı bulabilir. Ama dediğimiz gibi. Bir Astra 5b uydunuz yoksa bundan istifade edemezsiniz.

  UYDU : Astra 5b 31.5

  KANAL İSMİ: 1an tv number one

  FREKANS: 12110

  POLARİZASYON: Yatay

  SEMBOL: 27500


  Bir önceki yazımız olan GRT tv frekansı. Yani bir kanal açıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi