Referanslar

Habipler de ziraat bankası televizyonu yapıldı

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Sultangazi Habipler mahallesinde televizyon servisi için başvurulan Ziraat Bankasının uydu işlemi yapıldı. Ziraat Bankası yöneticisi tarafından Sultangazi uydu servisi sayfalarımıza ulaşmalarının ardından aynı günde teknik servis gönderildi.

Aliquam nisl penatibus commodoAliquam nisl penatibus penatibus commodo massa mi rutrum, ut massa mollis dolor dui at mi rutrum, ut massa mollis dolor dui at commodo massa mi rutrum, ut massa mollis dolor dui at massa mi rutrum, ut massa mollis dolor dui at https://www.ipekuyduservisi.com/hizmet/

Uydu servisi uzman personellerimiz bir kaç dakika sonra belirtilen adrese gidip televizyon ve uydu servisinde yaşanan problemi çözdüler. Uyducu arkadaşımızın yapmış olduğu işleri not almasının ardından burada Ziraat Bankasında yapılan işlemler aşağıda anlatıldığı gibidir.

Yapılan işlemler

Merkezi uydu sistemlerinden uydu kablosu çekildi.

Kopan uydu anten kablosu uzun aramalar sonucunda tespit edildi.

Asansör dairesinden ve üst kattan en aşağıya kadar anten kablosu getirildi.

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52

Televizyona sinyal verildi.

Kanal yüklemesi yapıldı.

Tv kanal sıralaması yapıldı.

Şifreli ve istenmeyen kanallar silindi.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servisi üzerine "İpek uydu servisi" firması için makaleler yazıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını yorum kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir