İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  ZDF Tv frekansı Hodbird ve Eutelsat yayınları kapandı

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, ZDF Tv frekansı Hodbird ve Eutelsat yayınları kapandı
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      05 Ocak 2019      451 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Almanya’nın ünlü televizyon kanallarından olan Zdf tv Hodbird ve eutelsat uydusunda yayınlarına son verdi. Hodbird uydusunda yayın yapan ZDF Tv frekansı olarak ta bilinen eski frekansta şu anda Juwelo tv yayın yapmaktadır.

  Türkiye ve dünya da yayınları büyük bir ilgi ile izlenen Zdf tv kanalı Almanya kuruluşlu olan televizyon şirketiydi Bu kanal da en son çıkan filmlerin yanı sıra popüler olan Maç futbol yayınlarına da yer verirdi. Bu Futbol yayınları öyle bilmediğimiz takımların maç karşılaşmaları değil tabiki. Juventus, Real Madrid, Barcelona ve Alman takımlarının oynamış olduğu maç yayınlarını vermekteydi. Ülkemizde de Zdf tv kanalının bu kadar ünlü olmasının nedeni de zaten vermiş olduklarını maç yayınlarından ibaretti.

  Zdf tv kanalı kapandı mı?

  Şu anda bile zdf tv hakkında internet sitelerinden alınan güncel ve doğru bir bilginin olmadığını gördüğümüz de bizler bu konuda sizlere bir yazı yayınlamak istedik. Hali hazırda Zdf tv frekansı olarak internete yazdığınız da karşınıza onlarca frekans çıkabilir. Yalnız çıkan bu frekansların hiç birinin çalışmadığını ve zdf tv adı altında verilen bu bilgilerin kesinlikle güncel olmadığını sizlere duyurmak istiyoruz. Zdf tv kanalı hodbird ve eutelsat uydularından çekildi. Zdf tv kapandı mı sorularına Evet yanıtını vermek istiyoruz.

  Hali hazırda Zdf tv frekansı olarak bilinen 11054 Yatay 27500 Fec 5/6 olarak bilinen zdf tv frekansın da şu anda Alışveriş kanalı olan JUWELO TV kanalı yayın yapmaktadır.


  Bir önceki yazımız olan Tv de bütün kanallar takılarak gösteriyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi