İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Trt 4k ultra hd tivibu kaçıncı kanal da?

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Trt 4k ultra hd tivibu kaçıncı kanal da?
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      22 Haziran 2018      2099 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Dahili uydu alıcılı bir televizyon ve harici küçük bir uydu alıcısı kullanmıyorsanız Trt 4k ultra hd tivibu kaçıncı kanal da diye merak ettiğinizden dolayı bütün kanallara tek tek bakmış olmalısınız. Trt 4k tivibu nasıl izlerim sorusun yanıtlanması için tivibu firmasının müşteri hizmetlerini bile aramayı düşündüğünüz veya birkaç kere aradığınız bile olmuştur. Ülkemizde digital yayın platformları giderek artmakta. Bunlar Kablo Tv, digitürk, d-smart, Tivibu, Türkcell+, filbox isimlerinden ibarettir. Bu firmalar kullanıcıyı yormadan ve her bir şeyi kendilerinin yönlendirebileceği bir cihaz kullanırlar. Kanal sıralamasının yapılamaması, kanal taramasının hızlı yapılması, digital yayın firmasının size televizyon üzerinden ekrana mesaj yolu ile iletişime geçmesi, en çok izlenileceğine inanılan kanalları genelde listenin en başında tutan ama nedense full paket almadığınız sürece bu kanalları izleyemeyeceğiniz özel uydu cihazlarına sahiplerdir.

  Trt 4k ultra hd tivibu nasıl izlerim?

  Trt 4k yayını tivibu da şu an için yok. Çünkü dağıtılan ve halen de yeni abonelikler de verilen uydu alıcılarında 4k özelliği yok. Bundan dolayı Tivibu firmasının ya dileyen kullanıcılarına yönelik bir çalışma başlatarak 4k ultra hd uyumlu bir cihaz üretip cihaz değişimi yapacak ya da kullanılan cihazlara eğer mümkünce birkaç müdahale de bulunarak 4k yayınların iletilmesi konusunda iyileştirmeler yapacak. Ama şu anda kullandığınız cihaz da 4k yayını olmadığından dolayı Trt 4k ultra hd tivibu kaçıncı kanal da diye düşünerek boşuna kanal listesinde ki bütün kanalları aramayıp yorulmanıza gerek yok. Çünkü trt 4k tivibu da yok.


  Bir önceki yazımız olan Tv de bütün kanallar takılarak gösteriyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi