İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Kanal ege frekansı, kanal yayına başladı

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, Kanal ege frekansı, kanal yayına başladı
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      02 Haziran 2018      1463 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Aylardır tanıtımı yapılan Kanal Ege tv yayına başladı. Daha yayına başlamadan önce tanıtım filmleri, reklamlar, afişler ve sosyal medya çalışmaları ile adından söz ettiren kanalın şu andan itibaren yayında olduğunu belirtmek isteriz. Pekiyi bu kanalı nasıl izleyebilirim? Kanal ege frekansı nedir? İşte tüm bunları cevabını hemen verelim. İzmirin ve ege bölgesinde bulunan diğer illerin kendi illerine ait olan televizyon yerel kanalları mevcut. Her bir ilin bir kanalı olmuş olsa da kanal ege bütün egeye hitap eden yayınlar yapması ile tanınmaktadır. Yerel bir kanal edasında olmayıp ulusal olarak yayın yapmaya çalışan kanalı şimdiden tebrik ediyor ve yakalamak istediği hedef kitlesine bir az önce kavuşmasını diliyoruz.

  Kanal ege kimin ve nerede yayın yapıyor?

  Kanal ge internet sitesinde verilen bilgilere göre İzmir konak ilçesinde yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Kanalın bağlı bulunduğu şirketin ismi ‘’ Trend televizyon ve radyo yayıncılık a.ş’’ olarak görülmektedir.

  Kanal ege frekansı nedir?

  Şu anda Türksat a.ş bildirmiş olduğu kanal frekansları aşağıda belirtilmiştir. Kanal frekans değişikliği ve buna benzer yayın kapanmaları gibi bir durum olmadığı sürece Türksat42E çanak anteninizden kanala ait olan frekansları ayarlayıp uydu alıcılarınıza girdiğiniz sürece kanalı sorun çıkmadan izleyebileceksiniz.

  UYDU: Türksat42E

  KANAL: Kanal Ege TV

  FREKANS: 12729

  SEMBOL: 30000

  POLARİZASYON: Dİkey Veya V

  FEC: Otomatik seçeneğini seçin veya boş bırakın.


  Bir önceki yazımız olan Gala Tv ve Park tv 10 Gün süre ile durduruldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi