İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  Gala Tv ve Park tv 10 Gün süre ile durduruldu

  0212 594 1072 Tıkla Ara

  Türksatta yayın yapan yüzlerce televizyon ve radyo kanalının denetimi çok kolay olmasa gerek. Telif hakları kanunu, kanallar da söylenen uygunsuz veya yasak sözler, yapılan yanlış yayınları denetleyen Rtük bu konuda kesinlikle göz açtırmıyor. Son yapılan denetimlere takılan Gala tv ve park tv nin yayınları 10 gün süre ile durduruldu. Tam olarak cezanın neden alındığı konusunda detaylı bilgi veren Rtük internet sitesinde açıklanmıştır.

  Özellikle park tv için söylenenlere göre tanıtımı yapılan bir üründen kaynaklandığı tespit edilmektedir. Ürünün tanıtımını yapan sunucunun ‘’hiçbir kimyasal madde olmadığı tamamen doğan olan şampuanın beş dakika da beyaz olan saçların rengini eski saç rengine çevirebileceğini iddia etmektedir. ‘’ Burada yazılanlar tamamen rtük sayfasından bir alıntı olup ipek uydu servisi firmasının da kullanıcılarını televizyon ile ilgili bütün haberleri duyurmasından burada belirtmektedir. Arıca bu on gün cezanın ardından farklı bir uyarı daha alınırsa kanalın lisansının iptal edileceği açıklanmaktadır.

  Rtük kararını incelemek için buraya tıklayın.

  Sizler eğer park tv ve gala tv kanalını izliyor ve ne zaman açılacağını merak ediyorsanız kanalın cezasının n10 gününün sonunda biteceğini ve eskisi gibi tekrardan yayında olacakları bilgisini verelim.


  Bir önceki yazımız olan Nasa tv ultra hd Ve nasa Hd  tv frekansı başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  31 Mayıs 2018      326 Okuma

  İpek Uydu Servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi