İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

  İpek Uydu Servisi


  Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

  A para HD tv frekansı

  İstanbul uydu servisi, Uydu tamiri, Uydu servisi bölgeleri, A para HD tv frekansı
  Mustafa İ. (Uydu tamircisi uzmanı)      24 Kasım 2018      447 Okuma

  0541 762 22 52 Tıkla Ara

  Ekonominin nabzı artık A para HD tv kanalın da atacak. Dolar kaç tl oldu? Euro ne kadar? Altın düştü mü gibi soruların yanıtlarını A para HD tv frekansı uydu alıcısına eklediğiniz de günlük olarak bulacaksınız. Aylardır info test yayınların da olan kanala ait bazı bilgileri verelim.

  A para HD tv kimin?

  Apara tv bir Turkuvaz medya. Aş. Tarafından kurulan bir kanaldır. Yani bu kanalın sahibi Atv, A haber, A spor gibi kanaların sahipleri tarafından yayına sokulmuştur. Zaten adından da anlaşılacağı üzere isminin başın da her zaman ki gibi ‘A’ var. Buradan da zaten anlaşılabiliyor. Televizyon kanal listeniz de A para HD tv yoksa o zaman kurulum menüsünden kanala ait olan frekansı mutlaka eklemeniz gerekir.

  Kanalı televizyona nasıl eklerim?

  Uydu alıcısı veya dahili uydu alıcılı televizyondan kurulum menüsüne giriş yapın. Burada uydu alıcısı sizlerden şifre isteyebilir. Cihaz şifreleri genel de 0000 olarak belirlenmiştir. Bu 4 tane sıfırı eklediğiniz de A para tv frekansını girebilmeniz için manuel arama bölümü açılacaktır. Kanalın frekansını burada yer alan tp ekle kısmına girerek kanal aramasını gerçekleştirebilirsiniz.

  Ayrıca D-smart kullanıyorsanız 52. Kanaldan, Digitürk için 43. Kanaldan, Tivibu kullanıyorsanız 44. Kanaldan, Türkcell tv + kullanıyorsanız 48. Kanaldan a para tv kanalını izleyebilirsiniz. A para tv frekansı burada yer alan digital platform kullanmayanlar içindir.

  A para tv frekans bilgileri

  • Türksat 4A Uydusu
  • Frekans : 11999 Mhz
  • Symbol : 11666
  • FEC : 3/4  veya otomatik
  • Polarizasyon : V ( Dikey )

  A para tv digital yayın bilgileri

  Digiturk:  43. Kanal
  Tivibu:  44. Kanal
  D- Smart: 52.Kanal
  Kablo TV: 77. Kanal
  Turkcell TV Plus: 48. Kanal


  Bir önceki yazımız olan Tv de bütün kanallar takılarak gösteriyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.  İpek İstanbul uydu servisi Ve Anten Kurulum Hizmetleri Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. © 2019 - Powered By Uydu Servisi