İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Zemberek Sokağı uydu servisi

Zemberek sokağı sakinlerine uydu sistemleri arızalarının onarılması için üstün hizmet verilmektedir. Başlıca uydu sistemleri arızalarının da yapılması gereken olan bütün siparişleriniz de hemen hızlıca yapılmaktadır. Özellikle su giren yerler de hemen konnektörü baştan beri yapılıp sinyal gelmesi durumun da teslim etme gibi değil, suyun girme nedenini bulup bir daha da su girmemesi için başlıca tedbirler alınması gerekir. Zemberek Sokağı uydu servisi kablo değişikliğin de sizlere yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı su giren kabloların derhal değiştirilmesi için teknik servis ekibimize haber vermelisiniz. Sonrasın da televizyonun sinyal alınıp alınmadığı ile alakalı olarak kablo değişiminden sonra ancak anlayabilirsiniz.

Sıvı teması olan cihazlar bozulur mu?

Anten kablolarından gelen sular genellikle antenlerin içine kadar girmektedir. İçine su giren televizyon veya uydu alıcılarının bozulma ihtimalleri oldukça yüksektir. Kabloların değiştirildikten sonra tekrardan televizyonların çalışmaması cihazlarının bozulmuş olduğundan kaynaklanmaktadır. Bu durum da bizler servis bedeli ve anten kablosunun ücretini almaktayız. Bu işlmden sonra televizyonun garantisi varsa garantiye göndermenizi tavsiye ediyoruz. Yalnız cihazın içine su girdiği için garanmti kapsamında yapılmamaktadır. Her ne kadar kullanıcı hatası gibi durmasa da sıvı teması olan cihazların                                                                                                                                                          onarılması ücret dahilinde yapılmaktadır. Bu tamirler tamamen kullanıcı hatası olarak belirlenmektedir.

Sizler de böyle bir durum ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız mutlaka anten kablolarınızı sıklıkla kontrol edip eski ve zedelenmiş olan kabloların değiştirilmesi için Zemberek Sokağı uydu servisi firmamızdan lütfen yardım isteyiniz. Aynı şekilde yapılan bütün işlemler konusun da sizlere garanti vermekteyiz. Garanti verdiğimiz işlem sadece sıfır komple çanak anten alımlarında geçerlidir. Yapılan işlemlerin ardından bir hafta boyunca kendi kendine sinyaller gitmesi konusun da ücretsiz tamirini sağlamaktayız.


Bir önceki yazımız olan Yusuf Ziya Paşa Sokağı uydu servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.17 Mart 2018      202 Okuma