İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Merkezi uydu sistemi fiyat teklifi

Sizler de apartmana merkezi santral montajı yaptırmak istiyorsunuz fakat yüksek bir fiyat almaktan mı çekiniyorsunuz? Bu konunun üstün de fazla durmadan hemen merkezi uydu sistemi fiyat teklifi almak için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Balkonlar da montajı yapılan çanak antenlerden sıkıldınız mı? Bu antenlerin binanızın görüntüsünü bozduğunu mu düşünüyorsunuz? Merkezi uydu sistemleri kurmak istiyorsunuz fakat ne kadar fiyat tutacağını mı merak ediyorsunuz?

Buyurun bizi arayın ve bu özel fırsatlardan yararlanarak binanızı tanea bir çanak anten mezarlığı olmasından kurtarın. Merak ettiğiniz her konu ve merkezi uydu sistemi fiyat teklifi için bizi telefon numaralarımızdan arayınız. İstediğiniz daire sayısına göre merkezi santral kutusu belirleyerek isteyen dairelerin sadece bir tane televizyon için isteyenin de birden fazla televizyon kullanması için birden fazla kablo da çekebileceksiniz. Her televizyon için ayrı anten kablosunun geldiğini unutmayın. Bu anten kabloları yukardan bir birleştirici ayırıcı aparatlar yardımı ile değil de, merkezi santral çıkışlarına takılmalıdır. V – H – H – H – V – L – yazan yerlere çanak antenden gelen kablolar takılır. Dairelere inen kablolar bu kısımlara takıldığı takdirde televizyonunuz çalışmayacaktır. Santralin sağ ve solunda çeşitli numaralar yazmaktadır. O numaraların her biri televizyon çıkışı olduğunu işaret etmektedir.

Merkezi santraller sadece çanak anten ile bağlantısı olan televizyonları çalıştırmanın dışında da kullanılabilir. Mesela sizler merkezi santrale karasal çatı anteni de bağladığınız da uydu alıcınıza bir şeyler olduğu vakit merkezi santralden gelen kablo ile normal karasal yayınları izleyebilirsiniz. Merkezi uydu sistemi fiyat teklifi verdikten sonra dilerseniz firmamızı arayıp tekrardan fiyat teklifi isteyebilir ve bu konuda ürün marka ve modellerini değiştirerek tekrardan bir pazarlık yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Çanak anten çapları başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.14 Eylül 2017      645 Okuma