İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Kareli Selvi Sokak uydu tamiri

Uydu anten montajı ve tamirleri için belirdiğimiz ücret kesinlikle sabit olmak ile birlikte daha önce bizimle çalışan müşterilerimizin ikinci kez bizlere iş yaptırmaları konusun da bazı fiyat pazarlıkları gerçekleştirilebilir. Kareli Selvi Sokak uydu tamiri için yapmanız gerekenler çok kolay. Firmamızın iletişim adreslerinde ki kroki üzerinden yerimizi tespit etmek ve gelip misafirimiz olabilirsiniz. Eğer sizlere uzak bir mesafedeysek veya gelemeyecek kadar çok fazla işiniz varsa telefon numaralarımızdan arama da yapabilirsiniz. Hem whatsapp hem de canlı telefon bağlantısını gerçekleştirebilmeniz için telefonlarımızı telefon defterinize kaydedebilirsiniz. http://www.ipekuyduservisi.com firması tarafından oluşturulmuş olan web sitemizin yönetimi tamamen bizim kontrolümüz altındadır. Farklı web tasarım firmaları tarafından yönetilmeyip her bir yanı ile kendimiz ilgileniyoruz. Bu nedenle iletişim bölümüne dilediğiniz gibi anten arızalarını ifade edebilir, adres bilgilerinizi aktarabilir ve telefon numaralarınızı yazarak sizlere geri dönüşler için aramamızı isteyebilirsiniz.

Uydu servisi firması ne zaman kuruldu?

Çok eskiden analog sistemlerin başında kurulan Kareli Selvi Sokak uydu tamiri ve diğer şubelerimiz ipek uydu servisi ismi ile kurulumu gerçekleştirilmiştir. İlk önce sadece bizlere çok yakın olan bölgelere uydu servisi için gidiyorduk. Yalnız firmamızın birçok kişi tarafından beğenilip ulaşılmasından sonra artık gidilemeyen uzak yerlere de gitmek zorunda kaldık diyebiliriz.

Neden gitmek zorunda kaldık?

Çünkü ilk öncelerden cüzzi bir miktar olan servis bedellerini elimizden geldiği kadar düşük tutmaya çalışıyorduk. İlk zamanlar da çanak antenler ve uydu cihazları çok pahalı olduğundan dolayı çoğu insanın alacak durumu yoktu. Çok az kişide olmasından ötürü servis bedelleri de çok azdı. Ama şu anda hemen hemen herkesin evinde çanak anten ve son model televizyonlar bulunmakta. Dilediğiniz yere istediğiniz adrese ulaşılması kolay olan hem yollar yapıldı hem de toplu taşıma araçları tarafından buralara gidilmesi desteklendi. Bizden de teknik servis araçları yardımı ile gelen bütün siparişleri karşılamayı ve mutlu müşteriler sayımızı çoğaltmak istiyoruz.


Bir önceki yazımız olan Hacı Arif Efendi Sokağı uyducu başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.30 Mart 2018      202 Okuma