İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Işıklı evler sokağı çanak tamircisİ

Günlerin güzel ve güneşli olmasının ardından televizyonunuz da bazı kanallar da gidip gelmelerin meydana gelmesi sizi şaşırtmış olabilir. Çünkü genel olarak yağmur ve kar yağışların da televizyonların sorunlar çıkardıklarına alışık olduğumuzdan dolayı güneşli bir günde neden gittiği konusun da önemli bir düşüncemiz olmayabilir. Her ne kadar böyle sorunları tamir etmekte alışık olmasanız bile yine de ya kabloyu sallar, çanak anteni şöyle bir sarsar veya televizyonun kanalları ile oynayıp en azından fabrika ayarlarına döndürme işlemleri eylemini yaparsınız. Sadece sizler değil şahit olduğumuz ve anten arızaları için Işıklı evler sokağı çanak tamircisi olarak gitmiş olduğumuz birçok yerde bu tür girişler yapıldığını söyleyelim. Bu neredeyse tamamı ya daha çok masraf çıkarmışlardır ya da gelen tamircilerin işlerini zorlaştırmışlardır. Çünkü televizyon da sinyal yok uyarısının çıkması çok büyük rastlantılar olmadığı sürece gelede tek bir yerden arıza vermektedir. Yalnız sizin dokunmanız ile birlikte çanak anten ayarlaması, kablo değiştirilmesi, lnb ince ayarın yapılması, televizyonu yeniden sil baştan kurulması, ya da çanak anten eski olduğundan dolayı açılmayan vidaları açmaya çalışırken bütün vidaların kopması ve en sonunda çanak anten değişikliğinin olması gibi sorunlar ile karşılaşılabilir.

Işıklı evler sokağında ki en yakın uyducu

Gelen her bir siparişi fırsata çevirmeden sadece yaptığımız işe odaklanmaktayız. Asla müşterilerini kandırmayan ve sadece gerekli olduğu durumlar da malzeme değişikliği yapan bir firmayız. Bütün olasılıkları göz önünde bulundurarak ilk önce değiştirilmesi gereken malzemenin nasıl bozulduğunu ve yenisi ile eskinin arasındaki farkı müşteriye anlatmaktayız. Yanınızda ki tamirciye dilediğiniz gibi fikirler üreterek paylaşımlar yapabilir ve değiştirilecek olan malzemelerin kalitesi ile ilgili fikrini sorabilirsiniz.

Çoğunlukla Işıklı evler sokağı çanak tamircisi olarak birden fazla marka ile yedek parça tedariki sunmaktayız. İkisi arasındaki farkın çoğu zaman sadece marka olduğunu söyleyelim. Her ne kadar normal bir fiyatta olan malzemeler bozulsa da markalı olanları da bozulabilmektedir. Bozulan malzemelerin garanti süreçleri tamamen garantiyi veren firma ile ilgilidir. Bizimle hiç bir ilgisi olmadığından dolayı dilerseniz ücretli bir şekilde bizler gelip değiştiririz dilerseniz de kendinizde cihazı sökerek garantiye gönderebilirsiniz. Bütün sipariş ve önerileriniz için hemen telefonun başındayız.


Bir önceki yazımız olan Kareli Selvi Sokak uydu tamiri başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.31 Mart 2018      207 Okuma