İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Hasan Tahsin Caddesi televizyon servisi

Televizyon servisi denilince aklına ekranların kararması, televizyon da ses var görüntü yok veya görüntü var ama hiçbir şekilde ses diye anlamış olabilirsiniz. Ama bizler çanak antenden kaynaklanan televizyon sorunlarını yapabiliyoruz. Yani anten ile ilgili olacak bir sorun yaşıyorsanız işte tam da onları yapıyoruz. Televizyonların kendine has olan sorunlarını lütfen yetkili teknik servislerine veya yakınlarınız da olan televizyon tamircilerine götürünüz. Hasan Tahsin Caddesi televizyon servisi tam olarak bu saymış olduğumuz arızaların dışında antenler ile ilgilenmektedir. Televizyonunuz da birden sinyal yok yazması veya kendi kendine kapanıp açıldıktan sonra kanalların silinmiş olduğunu gördüğünüz de doğal olarak televizyon arızalandı düşüncesine kapılabilirsiniz.

Televizyonların arızaları nasıl anlaşılır?

Hangi marka olursa olsun her bir televizyonun müşteri hizmetleri telefon hattı mutlaka vardır. Aklınıza gelen bütün soruları bu numaradan arayıp onlara sorabilirsiniz. Yalnız aramadan önce televizyonun hangi marka ve model olduğunu anlamak için cihazın arkasında ki etiketten faydalanabilirsiniz. Orada yazılan 42plj1522 gibi yazıları en baştan okuyarak telefonda ki müşteri temsilcilerine iletmeniz gerekir. Televizyonumda arıza var ve kanallar çıkmıyor dediğiniz de onların sizlere kumandanın üzerinden yardım edebilecek derece de bazı yörüngeler şile sizlere tarif etmektedirler. Bu tarifin sonunda sizler ile birlikte tekrardan kanalların yüklenmesi için beraber olarak kanal yüklemesini başlattıracaklardır. Sinyalin olmaması durumun da yüklü olan kanallarınızın silinmesine ve televizyona rızasını giderdikten sonra da kanal aramasını yaptıktan hemen sonra da kanallarınızı tekrardan sırasına koymanız gerekecektir.

Peki bu bilgi ne kadar doğru?

Müşteri hizmetleri telefonda sizin vermiş olduğunuz bilgilerden yola çıkarak televizyonun sağlam olduğunu ve çanak antenlerinizde bir hatanın olduğunu bu arızanın onların yapacağınız ve sizlerin bir uydu servisi ile düzeltmeniz gerekir diyeceklerini sizlere hemen söyleyelim. Bazen televizyon arızaları da oluşabilmektedir. Ancak telefon ile uzaktan yardım alarak müşteri hizmetlerinde çalışan kişilerin anlaması mümkün değildir. Tespit edilmesi istenen televizyonun ilk önce Hasan Tahsin Caddesi televizyon servisi veya farklı uyducu olan kişilerin bakması ardından da alınacak kararlar doğrultusunda hareket edilmesi gerekir.


Bir önceki yazımız olan Çulhalar Sokağı çanakçı başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.04 Nisan 2018      193 Okuma