İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Hacı Arif Efendi Sokağı uyducu

Yıllardır burada sizlere hizmet için çalışıyoruz. Tanıdık tanımadım herkesin bizlere çanak anten ayarının yapılması konusunda beraber iş yapmış olduk. Bununla ilgili de yaptığımız işlerin binlere vardığını ve mutlu müşteri sayımızın da sayılamayacak kadar çok olduğunu hemen hatırlatalım. Çalıştığımız kişilerin hepsi de hem yapmış olduğu işi önemsemekte hem de almış olduğu sorumluluğun farkındadır. Karşınıza çıkabilecek her türlü problemlerin cevabını burada bizimle bulabilirsiniz. Her bir elemanın yıllardır aynı iş yeri ve aynı kişiler ile çalıştığını biliyor musunuz? Bu şekilde bir çalışma ortamı oluşturmamızın nedeni kendilerini yabancı hissetmemeleri ve tamamen konsantre olacak şekilde işlerini yapmalarını sağlamaktır.

Hacı Arif Efendi Sokak anten ayarı

Merkezi uydu santrali için kullanılan çanak antenler diğer çanak antenlere göre biraz daha büyük olması çekim gücünün daha iyi olacağına işaret edecektir. Normal olarak birçok yerde satılan çanak antenlerin boyutları 80 ile 85 cm olanlardır. Bu çanak antenlerin birçok yerlerde kullanıldığını biliyoruz. Bunun yanında bir anten ayarını yaptırmak için Hacı Arif Efendi Sokağı uyducu firmasına haber vermeniz gerekir. Aynı zaman da eskimiş olan çanak antenlerin değiştirilme işlemleri için de sizlere yardımcı olmaktayız. Genel itibariyle çalışanlarımız telefonda belirttiğiniz konular için hemen teknik servis ekibimizi yönlendirmekteyiz. Hangi konuda çalışma istediyseniz farklı bir konuda daha yardımcı olmaları için yardım isteyebilmeniz için ilk önce konu ile ilgili bir fiyat çıkarmalarını istemeniz daha önemli bir konudur. Farklı işlerin yapılmasın da tamamen ikinci bir servis bedeli istenmeyip farklı fiyatlar ile yapıyoruz. Örneğin sinyal sorunları için çağırdığınızda normal servis bedeli ile sinyal yok sorunları hemen halledilir. Bu iş bittikten hemen sonra ikinci bir iş olan televizyonu duvara asma işlemleri için de bir fiyat almanız durumun da sadece normal servis bedeli ile birlikte küçük bir mebla vermeniz yeterli olabilir. Tam bir servis ücreti alınmayıp yarı yarıya olan kısımdan bile belki de daha az ödeyebileceksiniz. Firma çalışanlarımız yani Hacı Arif Efendi Sokağı uyducu dükkana döndükten sonra alınan kararlar tamamen normal servis bedeli ile karşınıza çıkabilir. Bu söylenen fiyatlar orada geçerlidir.


Bir önceki yazımız olan Genç Osman Sokağı anten servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.28 Mart 2018      238 Okuma