İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Elektrik Sokak anten tamircisi

İstanbul’da birbirinden farklı olmalarına rağmen dükkan isimlerinin aynı olması hasebiyle çoğu dükkanın aynı kişiye ait olduğunu sanırsınız. İsimlerin aynı olması bu dükkanların tek bir yerden yönetiliyor düşüncesine tapılmış olsanız da aslında bu bilginin yersiz olduğunu derin bir araştırma yaptığınız zaman anlayabilirsiniz. Elektrik Sokak anten tamircisi ile birlikte dükkanı ilk olarak açtığımız zaman bizleri elektrikçe sanan ve sırf elektrik işleri için yanımıza gelen kişilerin olduğunu biliyor muydunuz? Aslında bu tamamen sokağın bu isimden kaynaklandığını veya soyadının konulması ile tamamen soyadının bir talihsizliğinden kaynaklandığını belirtmemiz gerekir.

Neler yaparız?

Anten tamircisi olarak neler yaparız? Şimdi aslında şunu söylemekte fayda var. Uydu antenlerin çıkarmış oldukları sorunların hepsini yapabiliyoruz. Bu sorunlar ister arızaların meydana gelmesi ile bunların komple tamirlerinin yapılması ve yeni işlemlerin montajın ve kurulumun yapılması da olabilir. Bunun yanında televizyon kurulumu ve ayarlamasının yapılması işlemlerini de yapıyoruz. Televizyon kurulumu derken sadece kanal yüklemeden elbette bahsetmiyoruz. Yeni televizyonlar alındığı zaman kapalı kutunun içerisin de gelmektedir. Bu kutuyu açmak için ilk önce teknik servisten kayıt açtırmanız gerekir. Çoğu televizyon firması kendi satmış olduğu ürünün bedava hiçbir şekilde ücret almadan eve gelip kurulumunu dilerseniz masaya veya duvara montajının yapılması sureti ile işlemleri yapmaktadırlar.

Yalnız her marka birçok modele gelmek için ücret istemese de bazı modellerde servis desteklememektedir. Mesela 82 ekran yani kutunun üzerinde 32 inç yazan bir ibare gördünüz. Televizyonu aldıktan sonra teknik serviste kayıt açmak için onları aradığınız da neredeyse bütün markalarda bu sorun geçerli olabilir. Onları aradığınız da bu modele ücretsiz destek olmadığını ve daha büyük televizyonlara geldiklerini söylemiş olabilirler. Sizler böyle bir durum da dilerseniz sonlara ücretin ne kadar olacağını ve televizyon askısı alıp duvara da veya ünitenin tahtasına montajının yapılması ile ne kadar ücret istenmesi gerektiğini sorarsanız en azından sürpriz bir fiyat ile karşı karşıya kalmazsınız.


Bir önceki yazımız olan Dökmeci İbrahim Sokak uyducu başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.15 Nisan 2018      168 Okuma