İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Ebegümeçli Sokağı anten ayarı

Çanak anten montajlarının yapılabilmesi için bütün malzemelerinizin eksiksiz olması gerekir. Eğer tek bir malzeme eksiği olsa bile anten montajı yapılamayabilir. Bunun için eğer uydu sistemleri malzemelerini bizlerden almayıp farklı firmalardan aldıysanız lütfen tamamen kontrollerini sağlamadan satın almayınız. Ebegümeçli Sokağı anten ayarı ve montajını yaparken elbette eksik olan malzemeleri sizin adınıza kendileri karşılayacaklardır. Yalnız ücret karşılığında almış olduğunuz hizmetin tam olarak yapılmasını istemek en doğal hakkınız. Aynı markadan oluşan çanak antenlerin bile model model birbirlerinden farklı olan malzemeleri vardır. Bu malzemeler aynı anda üretilmiş olsa da farklı firmalar tarafından üretimi yapıldığından dolayı birbirlerine benzememektedir. Aynı isimleri olması sizin yanıltmasın lütfen. Bu çanak antenler tamamen farklı modellerdedir. Bu nedenle almış olduğunuz çanak antenleri dükkanlarından çıkarmadan önce bütün malzemeleri kontrol ediniz. Ya da sizler bu şekilde paramparça bir şekilde teslim etmek yerine normal bir şekilde anten parçalarının hepsinin birleştirilmesini isteyebilirsiniz. Böyle yaparak antene bağlı olan malzemelerin eksik veya fazla olduğunu hemen anlayabilirsiniz.

Çanak anten montajı ile ayarının yapılması ücreti aynı mı?

Çanak anten montajının ücreti ile normal anten ayarlamanın ücretleri genelde aynı olmazlar. Yalnız çanak anten alımları da gerçekleştirildiği zaman veya eski çanak antenin direğine yeni anten takılma işlemleri için ücretlerin düşük tutulacağını hatırlatalım. Yapılacak hizmete göre ücretler de değişiklik gösterildiği için mutlaka ne yapmak istediğinizi telefonda randevunuzu oluştururken belirtmeniz halinde sizlere ne kadar ücret ödeyeceğiniz konusunda fiyat bilgisi verilecektir. Ebegümeçli Sokağı anten ayarı yapılması için mutlaka erken saatte randevu alınız.


Bir önceki yazımız olan Çavdar Sokağı uydu servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.23 Mart 2018      198 Okuma